Zapraszamy do uzdrowiska Busko-Zdrój. Noclegi, restauracje, aktywny wypoczynek, sanatoria, Uzdrowisko na 4 pory roku, Nocleg, w busku, sanatoria, noclegi, kwatery, pensjonaty, hotele, firmy, buskowianka, pokoje, handel, usługi, woda, mineralna, gazowana, niegazowana, kwatery, zabiegi, borowina, reumatyzm, krio, marconi, źródlana, wiadomośći, konkursy, imprezy, firmy, biznes, zdrowie, odnowa, biologiczna, busko, zdroj, zdrój, Busko, uzdrowisko, sanatorium, Busko-Zdrój, pokoje gościnne w Busku-Zdroju, masaż, fizykoterapia, kuracja, wypoczynek, aktualnosci, aktualności, wiadomości, wiadomosci, Ponidzie

LEGENDA

grzyby

runo leśne

zwierzeta

przyjazd ze zwierzętami

jadalnia

wyżywienie

konie

jazda konna

koscioly

zabytki sakralne

namiot

rozbicie namiotu

narty

wyciąg narciarski

nocleg

nocleg

ogniska

ognisko, grill

parking

parking

plywanie

kąpielisko

prysznic

łazienka

rower

wypożyczanie rowerów

ryby

wędkowanie

sady

sad owocowy

sport

rekreacja

wycieczki_piesze

wędrówki piesze

zabytki

zabytki

inwalida

dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych

×

Warsztaty KONSTRUOWANIA PRZYGODY

zaprojektuj WYBUDUJ swoje MIASTO PRZYSZŁOŚCI na PLANECIE ZIEMIA lub INNEJ W górach NAD morzem POD wodą pełne ZIELENI czy  SAMOCHODÓW OSIEDLI PLACÓW ZABAW LUDZI ROBOTÓW jakie będą

REPERKUSJE dla mieszkańców TWOJEGO MIASTA warsztaty KONSTRUOWANIA PRZYGODY

stwórzmy wspólnie pracownię KREOWANIA wymarzonych pełnych zabawy SYTUACJI w PRZESTRZENI

Zapraszamy na warsztaty KONSTRUOWANIA PRZYGODY, które odbędą się w dniach 29 stycznia - 2 lutego.
Zajęcia odbywać się będą w godzinach:
od 12:00 do 13:30 dla grupy poniżej 10 roku życia
od 13:30 do 15:00 dla grupy powyżej 10 roku życia
Liczba miejsc jest ograniczona, jednak istnieje możliwość utworzenia grupy dodatkowej.
Zapisy: 41 370 54 00

Warsztaty KONSTRUOWANIA PRZYGODY

Podczas warsztatów będziemy poruszać temat wpływu naszego otoczenia na codzienne życie, porozmawiamy o wymarzonych przestrzeniach do zabawy, podejmiemy temat ekologii i recyklingu, wreszcie - zaprojektujemy i wybudujemy nasze wymarzone MIASTO PRZYSZŁOŚCI. Po opracowaniu wstępnego planu działania i ustaleniu jaki charakter będzie miało nasze miasto, rozpoczniemy budowę w skali makro. Dzień za dniem będziemy rozwijać kolejne pomysły w myśl zasady od ogółu do szczegółu, projektując najpierw główne miejskie trajektorie, a następnie dopracowując szczegóły wybranych zakamarków. Uczestnicy warsztatów zdecydują jaki charakter będzie miało ich MIASTO PRZYSZŁOŚCI - czy będzie zielone i spokojne, czy pełne gwaru i samochodów. Do pracy używać będziemy m.in. przedmiotów codziennego użytku i odpadów żeby zwrócić uwagę na możliwość ponownego wykorzystania rzeczy pozornie do niczego nieprzydatnych. Kiedy już nasze miasto będzie gotowe, zaczniemy je animować. Zastanowimy się jakie dźwięki można usłyszeć w przestrzeni miejskiej i jak nasze codzienne otoczenie wpływa na nas samych i ludzi wokoło.

Zachęcamy również do uczestnictwa w pozostałych warsztatach, przygotowanych przez BSCK na ferie zimowe 2017.

© Copyright 2011 Urząd Miasta i Gminy w Busku-Zdroju Projekt i realizacja Crafton    |    Korekta: Norbert Garecki

...dla rozwoju Województwa Świętokrzyskiego...

Projekt: "Kampania promocyjna Miasta i Gminy Busko-Zdrój oraz utworzenie centrum informacji
turystycznej" współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013