Zapraszamy do uzdrowiska Busko-Zdrój. Noclegi, restauracje, aktywny wypoczynek, sanatoria, Uzdrowisko na 4 pory roku, Nocleg, w busku, sanatoria, noclegi, kwatery, pensjonaty, hotele, firmy, buskowianka, pokoje, handel, usługi, woda, mineralna, gazowana, niegazowana, kwatery, zabiegi, borowina, reumatyzm, krio, marconi, źródlana, wiadomośći, konkursy, imprezy, firmy, biznes, zdrowie, odnowa, biologiczna, busko, zdroj, zdrój, Busko, uzdrowisko, sanatorium, Busko-Zdrój, pokoje gościnne w Busku-Zdroju, masaż, fizykoterapia, kuracja, wypoczynek, aktualnosci, aktualności, wiadomości, wiadomosci, Ponidzie

Zawody wędkarskie

XIII „Nocne zawody wędkarskie" za nami. 20 zawodników rywalizowało o puchar burmistrza miasta i gminy Busko-Zdrój.

Zawody wędkarskieNa zbiorniku wodnym w Szańcu, nocą z 24 na 25 czerwca grupa wędkarzy walczyła by stanąć na podium. O godz. 18.00 kapitan sportowy dał sygnał do rozpoczęcia zawodów. Podczas nocnego maratonu zawodnicy nie mogli narzekać na pogodę, która okazała się idealna do łowienia ryb.

Zawody zakończyły się o godz. 8.00 następnego dnia. Rozpoczęto ważenie ryb i podliczanie punktów.

Zwycięzcą tegorocznych zawodów został Stefan Kądziela, który zdobył 9830 punktów. II miejsce zajął Łukasz Molisak uzyskując wynik 8170 pkt, a III z ilością 7700 punktów zajął Stanisław Winiarski.

Najmłodszy uczestnik zawodów Mateusz Molisak zdobył 2520 pkt, i zajął 13 miejsce. Jedyna kobieta, która wzięła udział w maratonie, niezmiennie od lat jest nią Ania Buchcic, uplasowała się na 10 miejscu z ilością punktów – 4250.

Zawody wędkarskieZawody wędkarskie

Puchary i upominki ufundowane przez Urząd Miasta i Gminy w Busku-Zdroju wręczył zawodnikom zastępca burmistrza Tomasz Mierzwa.