Logo Gminy Busko-Zdrój

AKTUALNOŚCI

Tężnia solankowa o poranku
Zdjęcie Tężni nocą
Aleja Mickiewicza, zdjęcie nocą
previous arrow
next arrow
PlayPause

Aktualności Buskie

Grafika pixabay- zdjęcie przedstawia mężczyznę trzymającego tablet na niebieskim tle na pierwszym planie jest napis webinar

 

 

 

 

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym, międzynarodowym webinarze poświęconym aktywności fizycznej mieszkańców w przestrzeni miejskiej, który odbędzie się 27 stycznia (piątek), o godzinie 12:00.
Spotkanie organizowane przez Fundację V4Sport będzie dotyczyć zrównoważonej mobilności oraz idei placemaking.

O pomysłach i dobrych praktykach opowiedzą lokalni i zagraniczni eksperci, którzy podzielą się wiedzą odnośnie alternatywnych możliwości korzystania z przestrzeni miejskiej. Wystąpienia prelegentów zagranicznych będą tłumaczone na język polski.
Webinar skierowany jest przede wszystkim do przedstawicieli/ek rad osiedli, władz i pracowników samorządowych, radnych oraz członków lokalnych organizacji społecznych, którzy są odpowiedzialni za sport, edukację, zdrowie i infrastrukturę.
Wszyscy uczestniczy otrzymają imienny, międzynarodowy certyfikat udziału.
Szczegółowy program spotkania będzie dostępny już wkrótce.

zdjęcie przedstawia printscreena ze strony Fundacji V4sport z informacją dotyczącą webinaru

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy dokonać  poprzez krótki formularz: https://forms.gle/tS9UBCfpcoxa4CYA7
Webinar odbędzie się w ramach projektu Park(ing) Day For Fitness, który pokazuje, jak w łatwy sposób można zaaranżować przestrzeń publiczną na rzecz aktywności fizycznej i interakcji społecznych.
W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z organizatorem wydarzenia pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na Facebook’u: https://www.facebook.com/V4sport.Fundacja