Logo Gminy Busko-Zdrój

AKTUALNOŚCI

Tężnia solankowa o poranku
Zdjęcie Tężni nocą
Aleja Mickiewicza, zdjęcie nocą
previous arrow
next arrow
PlayPause

Aktualności Buskie

"Park światłem i dźwiękiem malowany" to niezwykły spektakl, który nocą zamienia przestrzeń parku w magiczną krainę barw i dźwięków. Oświetlone drzewa, krzewy i alejki ukazują swoje piękno w zupełnie nowym świetle tworząc prawdziwą ucztę dla zmysłów. Podświetlone pnie drzew delikatnie pulsują, jakby oddychały, nadając parkowi wręcz tajemniczy wyraz. Kaskady światła spływają po liściach, odbijając się od nich i tworząc magiczny krajobraz blasku i refleksów. Ścieżki parkowe wiją się jak smugi barw, prowadząc spacerujących po tego niezwykłego parku.

Jednak nie tylko światło gra w parku pierwsze skrzypce. Dźwięki, które towarzyszą kolorowym iluminacjom, wzmagają doznania i tworzą jeszcze bardziej niesamowitą atmosferę. Jesienią akompaniują im delikatne szumy, szelest liści, które razem tworzą symfonię natury i sztuki.

Spacerując po buskim magicznym parku, człowiek nie tylko zachwyca się barwnymi obrazami, ale również wyczuwa unikalny klimat tego miejsca, który sprawia, że chce się w nim zostać na dłużej i delektować jego pięknem. Kolorowe iluminacje nocą w tym parku to prawdziwy dotyk sztuki, który przenosi nas w inny świat. To magiczne połączenie światła i dźwięku zachwyca, inspiruje i sprawia, że nawet najbardziej szare i chłodne wieczory stają się pełne magii i radości. Niech nasze oczy i uszy będą zatem gośćmi w tym parku, który światłem i dźwiękami malowany zaprasza do swojego niezwykłego świata.

Przypominamy, że spektakl "Park światłem i dźwiękiem malowany" miesiącach: listopad, grudzień, styczeń, luty odbywa się codziennie o godzinie 19:00.