Zapraszamy do uzdrowiska Busko-Zdrój. Noclegi, restauracje, aktywny wypoczynek, sanatoria, Uzdrowisko na 4 pory roku, Nocleg, w busku, sanatoria, noclegi, kwatery, pensjonaty, hotele, firmy, buskowianka, pokoje, handel, usługi, woda, mineralna, gazowana, niegazowana, kwatery, zabiegi, borowina, reumatyzm, krio, marconi, źródlana, wiadomośći, konkursy, imprezy, firmy, biznes, zdrowie, odnowa, biologiczna, busko, zdroj, zdrój, Busko, uzdrowisko, sanatorium, Busko-Zdrój, pokoje gościnne w Busku-Zdroju, masaż, fizykoterapia, kuracja, wypoczynek, aktualnosci, aktualności, wiadomości, wiadomosci, Ponidzie

LEGENDA

grzyby

runo leśne

zwierzeta

przyjazd ze zwierzętami

jadalnia

wyżywienie

konie

jazda konna

koscioly

zabytki sakralne

namiot

rozbicie namiotu

narty

wyciąg narciarski

nocleg

nocleg

ogniska

ognisko, grill

parking

parking

plywanie

kąpielisko

prysznic

łazienka

rower

wypożyczanie rowerów

ryby

wędkowanie

sady

sad owocowy

sport

rekreacja

wycieczki_piesze

wędrówki piesze

zabytki

zabytki

inwalida

dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych

×

Michał Maroński  nowym wiceburmistrzem Miasta i Gminy Busko-Zdrój Od 1 stycznia 2019r. stanowisko I zastępcy burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój objął Michał Maroński, który do tej pory pełnił funkcję prezesa KZC „Ponidzie”.

- Wiem, że czeka przede mną wiele pracy i wyzwań, i zdaję sobie sprawę z tego, że realizacja zadań wynikających ze stanowiska zastępcy burmistrza jest dużym wyzwaniem – powiedział 38 –letni wiceburmistrz.

W Urzędzie Miasta i Gminy pełnił będzie pieczę nad sprawami z zakresu gospodarki komunalnej, nieruchomości, ochrony środowiska i rolnictwa oraz spraw oświaty, infrastruktury społecznej i promocji. - Chciałbym usprawnić działania urzędu i jednostek podległych oraz poprawić komunikację z mieszkańcami gminy – podkreślił w wypowiedzi.

Michał Maroński ma 38 lat, jest absolwentem prawa Uniwersytetu Rzeszowskiego. Od 2004 roku prowadził własną działalność gospodarczą, pracował w Kielcach i w Warszawie w finansowych korporacjach. Przez ostatnie 4 lata pracował w KZC Ponidzie, 2 lata na stanowisku zastępcy przewodniczącego zarządu, a później na stanowisku prezesa zarządu. Społecznik, inicjator i współorganizator wielu akcji charytatywnych, przewodniczył Stowarzyszeniu Porozumienie Samorządowe.

EHR

 

© Copyright 2011 Urząd Miasta i Gminy w Busku-Zdroju Projekt i realizacja Crafton    |    Korekta: Norbert Garecki

...dla rozwoju Województwa Świętokrzyskiego...

Projekt: "Kampania promocyjna Miasta i Gminy Busko-Zdrój oraz utworzenie centrum informacji
turystycznej" współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013