Logo Gminy Busko-Zdrój

previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

Zapraszamy do udziału w szkoleniu e-learningowym pn. „Koncepcja Smart Villages na obszarach górskich i podgórskich”organizowanym przez Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie.

Szkolenie adresowane jest do mieszkańców obszarów wiejskich, rolników, przedsiębiorców, przedstawicieli podmiotów doradczych, przedstawicieli organizacji pozarządowych, jednostek samorządu terytorialnego, jednostek naukowych oraz innych osób zaineresowanych tematyką smart villages.

Szkolenie odbędzie się w terminie 8 – 26.03.2021 r. na platformie edukacyjnej www.cdrkursy.edu.pl <http://www.cdrkursy.edu.pl>.

Rekrutacja na szkolenie prowadzona będzie w terminie 17.02 – 02.03.2021 r.

Kartę zgłoszenia uczestnictwa należy przesłać wyłącznie mailem (skan lub zdjęcie) na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. <mailto:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Poniższy link zawiera szczegółowe informacje:

https://www.cdr.gov.pl/doskonalenie-zawodowe/3661-szkolenie-e-learningowe-pn-tworzenie-i-funkcjonowanie-marki-lokalnej-na-obszarach-gorskich-i-podgorskich?highlight=WyJrb25jZXBjamEiLCJzbWFydCIsImtvbmNlcGNqYSBzbWFydCJd&fbclid=IwAR1cDW3Tzo0lmFG7SivQ826Y4_z1yXu3Z2At5FXv1C27GcKZ4HsOTGdZb6M