Darmowa aplikacja KIEDY SMIECI.INFO

Już od dziś mieszkańcy gminy Busko-Zdrój, mogą korzystać z darmowej aplikacji KIEDYSMIECI.INFO służącej do powiadomień o odbiorach odpadów komunalnych.

Prosta i przyjazna użytkownikowi aplikacja, którą każdy z nas może zainstalować na swoim smartfonie posiada kilka funkcji ale jedno główne zadanie - to poinformować o zbliżającym się odbiorze odpadów. Po instalacji i określeniu miejsca odbioru odpadów aplikacja dyskretnie przypomni użytkownikowi o dacie odbioru odpadów komunalnych. W aplikacji dostępne są również zasady prawidłowej segregacji śmieci, a kolory koszy są zgodne z wytycznymi Ministerstwa Ochrony Środowiska.

Aby korzystać z wybranego systemu płatności należy pobrać aplikację ze strony https://kiedysmieci.info/ lub z dedykowanego sklepu z aplikacjami w telefonie. Wybrać swoje województwo, powiat i gminę, określić miejscowość / ulicę / dzielnicę i sprawdzić harmonogram wywozu odpadów komunalnych. Dodatkową opcją jaką posiada aplikacja jest informacja dla mieszkańców o wysokości miesięcznej stawki za gospodarowanie odpadami komunalnymi wraz z numerem konta na który należy uiścić opłatę. Informację dotyczącą lokalizacji oraz godzin otwarcia Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK).

KORZYŚCI Z KORZYSTANIA Z KIEDYSMIECI.INFO

 • Nowoczesna i bezpieczna technologia

Aplikacja jest anonimowa, nie zbieramy żadnych danych. Jedyne co przekazujesz to miejscowość, dla której chcesz otrzymywać powiadomienia.

• Darmowa aplikacja

dla każdego mieszkańca, dla wszystkich miast i gmin w Polsce.

• Nigdy nie zapomnisz wystawić odpowiedniego kosza

Otrzymasz powiadomienie o konieczności wystawienia odpowiedniego kosza. Sam zdecydujesz na ile wcześniej chcesz otrzymywać powiadomienia.

• Brak konieczności drukowania harmonogramów

Nie trzeba już drukować harmonogramów, ani jako gmina ani jako jej mieszkaniec. Aktualny harmonogram będzie zawsze pod ręką w telefonie.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie https://kiedysmieci.info/