Logo Gminy Busko-Zdrój

AKTUALNOŚCI

Tężnia solankowa o poranku
Zdjęcie Tężni nocą
Aleja Mickiewicza, zdjęcie nocą
previous arrow
next arrow
PlayPause

Dzień Mamy i Taty w Wesołym Przedszkolu30 maja przedszkolaki z Wesołego Przedszkola w Kołaczkowicach zaprosiły swoje mamusie i tatusiów na przygotowany specjalnie dla nich program artystyczny.

Przedszkolaki ubrane w piękne, kolorowe stroje krakowiaków przywitały rodziców i zaprosiły ich na program artystyczny. W recytację wierszy i wykonanie piosenek włożyły dużo czułości, serca i miłości. Rodzice sowicie ich za to wynagrodzili brawami, pochwałami, uściskami i całusami.

Na zakończenie programu dzieci radośnie zatańczyły krakowiaka. Jak podkreśliła Barbara Szostak dyrektor przedszkola, krakowiak to najtrudniejszy taniec dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Burmistrz Waldemar Sikora zjawił się z koszem pełnym cukierków i z sympatią i podziwem patrzył na młodych artystów. Po części artystycznej złożył życzenia rodzicom, a wykonawcom pogratulował występu. Zwrócił uwagę na duży rozwój dzieci, który nastąpił od czasu otwarcia przedszkola.

Choć projekt unijny w ramach którego działa przedszkole w Kołaczkowicach dobiega końca, przedszkole będzie nadal funkcjonować zapewnił podczas spotkania gospodarz gminy.

 Dzień Mamy i Taty w Wesołym Przedszkolu Dzień Mamy i Taty w Wesołym Przedszkolu Dzień Mamy i Taty w Wesołym Przedszkolu

Dzień Mamy i Taty w Wesołym PrzedszkoluDzień Mamy i Taty w Wesołym PrzedszkoluDzień Mamy i Taty w Wesołym Przedszkolu

Dzień Mamy i Taty w Wesołym PrzedszkoluDzień Mamy i Taty w Wesołym PrzedszkoluDzień Mamy i Taty w Wesołym Przedszkolu

Po częci artystycznej wszyscy zaproszeni zostali na rodzinny piknik. Grillowane kiełbaski, którymi zajadały się dzieciaki doskonale przyrządziły panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Kołaczkowicach.

Tekst i foto EHR