Logo Gminy Busko-Zdrój

AKTUALNOŚCI

Tężnia solankowa o poranku
Zdjęcie Tężni nocą
Aleja Mickiewicza, zdjęcie nocą
previous arrow
next arrow
PlayPause

Zapraszamy na koncert "Paryżu Kocham Cię" w wykonaniu Janusza Zbiegieł, który odbędzie się 29 kwietnia 2016 r o godzinie 18:00 w Buskim Samorządowym Centrum Kultury.

Janusz Zbiegieł – aktor, piosenkarz, założyciel i animator „Teatru Piosenki Francuskiej" w Krakowie. Absolwent Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie oraz Szkoły Piosenkarsko-Aktorskiej „Concervatoir Maubel" w Paryżu. We Francji podpisał kontrakt z kompozytorem i producentem Norbertem Chiche, którego reprezentował na Targach „Midem" w Cannes oraz na Festiwalu w Sopocie. Uczestniczył w wielu programach francuskiej i polskiej tv. Za monodram-recital „Brel raz jeszcze" został nagrodzony „Grand Prix de Colombe" oraz „Główną Nagrodą Artystyczną Teatru Rampa" w Warszawie. Występuje na wielu scenach w Polsce, Francji i Niemczech. Koncerty w Jego wykonaniu spotykają się z gorącym przyjęciem publiczności i znakomitymi opiniami krytyków.

Bilety w cenie 10 zł do nabycia w Centrum Informacji Turystycznej znajdującej się w głównym holu Domu Kultury, al. Mickiewicza 22, 28-100 Busko-Zdrój.

Rezerwacje: 41 370 10 22

Koncert Piosenki Francuskiej "Paryżu Kocham Cię"