Logo Gminy Busko-Zdrój

BAZA WYDARZEŃ

Tańczące Panie na scenie w BSCK
Orkiestra symfoniczna na występach w BSCK
Wywiad z telewizją na tle sanatorium Marconi
Orkiestra symfoniczna grająca w kościele
Zdjęcie wystawy zdjęć BSCK
Występy ludowe w BSCK
previous arrow
next arrow
PlayPause

Jak minęły ferie zimowe? Sportowo, aktywnie, ale przede wszystkim za szybko! A działo się, oj działo!
Przez cały okres dzieci i młodzież z terenu gminy miały możliwość nieodpłatnego korzystania z lodowiska i pływalni od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 15.00. Z tej formy aktywności skorzystało ponad 370 osób!
Dodatkowo w ostatnich dniach ferii na buskiej pływalni pojawił się wodny tor przeszkód i to był strzał w 10! Cieszy nas, że ta atrakcja cieszy się nadal takim zainteresowaniem.
Dzięki współpracy nawiązanej pomiędzy Buskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Busku-Zdroju, a Dive rangers - szkołą nurkowania dla dzieci regularnie odbywają się kursy nurkowania. Nie inaczej było w okresie ferii, kiedy to kolejne grupy miały szansę doskonalić swoje podwodne umiejętności.
Również zawodnicy MUKS Unia Busko-Zdrój w tym czasie nie próżnowali i brali udział w obozie podczas którego korzystali nie tylko z basenów, ale również siłowni i zajęć ruchowych. Pełna fotorelacja dostępna jest na ich fanpage'u.
Nie możemy również nie wspomnieć o WOŚP. W ostatnią niedzielę ferii wspólnie dołożyliśmy cegiełkę na ten szczytny cel.
Co prawda pogoda nie do końca sprzyjała lodowisku, ale większość z korzystających wsparła inicjatywę podczas wizyty na basenie, za co serdecznie i z całego serca dziękujemy!
Jak już wspominaliśmy również zimą Stadion Miejski przyciąga sportowców. Tym razem ferie postanowili spędzić z nami kielczanie z Akademii Korony Kielce oraz krakowianie z Hutnika Kraków - Nowy Hutnik 2010.
Buski Ośrodek Sportu i Rekreacji cieszy się, że dzięki Wam obiekty tętnią życiem. Dziękujemy i zapraszamy ponownie, nie tylko podczas ferii!

Żródła zdjęć:  zdjęcia BOSIR, fanpage Dive rangers - szkoła nurkowania dla dzieci, fanpage MUKS Unia Busko-Zdrój, https://www.nh2010.pl/