Logo Gminy Busko-Zdrój

BAZA WYDARZEŃ

Tańczące Panie na scenie w BSCK
Orkiestra symfoniczna na występach w BSCK
Wywiad z telewizją na tle sanatorium Marconi
Orkiestra symfoniczna grająca w kościele
Zdjęcie wystawy zdjęć BSCK
Występy ludowe w BSCK
previous arrow
next arrow
PlayPause

Członkowie zespołu Orkiestry Sił Marynarki Wojennej USA

Serdecznie zapraszamy na muzyczne popołudnie z udziałem Orkiestry Sił Marynarki Wojennej USA - Topside Brass Band! Ten wyjątkowy koncert odbędzie się 18 czerwca o g. 15:00 w muszli koncertowej Parku Zdrojowego.

Topside koncertuje w Europie i Afryce przez 80-100 dni w roku, dzieląc się miłością do tradycyjnego jazzu, nowoczesnego popu, dodając do programów koncertowych również popularne i cenione, lokalne przeboje. Od tętniących życiem ulic Neapolu i innych europejskich miast, po odległe zakątki Afryki, Topside za każdym razem hipnotyzuje różnorodną publiczność na całym świecie przynosząc radość słuchaczom. Dynamiczny repertuar gwarantuje, że każdy znajdzie coś dla siebie. Harmonijne melodie i żywiołowe rytmy tworzą uniwersalny język, który jednoczy melomanów z różnych środowisk i kultur.

Niezależnie od tego, czy koncerty odbywają się w ramach renomowanych festiwali muzycznych, czy są to kameralne spotkania, zaangażowanie członków zespołu Topside w grę na najwyższym poziomie jest priorytetem. Zapraszają widownię do wspólnych podróży muzycznych, złapania uśmiechu i dobrych emocji, tak bardzo potrzebnych chwil zwłaszcza w trudnych czasach. I do rozmów po koncertach – najważniejsze są przecież więzy międzyludzkie.

Zespół Topside ostatni raz w Polsce występował kilka lat temu, w Kielcach i Krakowie, pozyskując fanów i w ten muzyczny sposób podkreślając więzi łączące Polskę i USA.

Ostatnia trasa koncertowa zawiodła zespół do odległych zakątków Nigerii, Gabonu i Ghany oraz do Litwy.