Logo Gminy Busko-Zdrój

BAZA WYDARZEŃ

Tańczące Panie na scenie w BSCK
Orkiestra symfoniczna na występach w BSCK
Wywiad z telewizją na tle sanatorium Marconi
Orkiestra symfoniczna grająca w kościele
Zdjęcie wystawy zdjęć BSCK
Występy ludowe w BSCK
previous arrow
next arrow
PlayPause

Zapraszamy na niezwykły koncert - Felicjan Andrzejczak „NIE ŻAŁUJĘ NICZEGO”. Artysta wystąpi 21 października 2023 w sali widowiskowej BSCK.

grafika promująca koncert Felicjana Andrzejczaka

Felicjan Andrzejczak jest doskonale znanym, jednym z najbardziej rozpoznawalnych męskich głosów w Polsce, który niezmiennie od lat występuje na najważniejszych wydarzeniach medialnych w kraju, wykonując wielki przebój, jakim bez wątpienia jest: „Jolka, Jolka pamiętasz”. W minionym roku Artysta świętował 40 lecie „Jolki” podczas ogólnopolskiej trasy koncertowej.

W tym roku przyszedł czas na niezwykłą trasę koncertową związaną z promocją nowego albumu. W marcu ukazał się singiel „Nie żałuję niczego”, pokazujący nieprzerwaną moc unikatowego głosu Artysty. Felicjan Andrzejczak dobrał grono najlepszych muzyków polskiej estrady oraz wielu topowych gości! Brzmienie instrumentalne, aranżacje wraz z niezwykłym głosem Felicjana Andrzejczaka to dawka potężnej energii, wytworzona przez muzyczne osobowości sceniczne. Tego po prostu trzeba doświadczyć i zabrać z wydarzenia ze sobą piękne wspomnienia na zawsze!

Podczas koncertu usłyszycie znane pokoleniom i wykonywane przez Felicjana Andrzejczaka, m.in.: „Czas Ołowiu”, czy „Noc Komety”, ale także przede wszystkim piosenki z nowej płyty i oczywiście wielki przebój „Jolka, Jolka pamiętasz”. Klimat przygotowany przez Artystę oraz wybitnych muzyków towarzyszących Felicjanowi Andrzejczakowi, a także przygotowana na to muzyczne widowisko gra świateł i dźwięków przeniosą Was w niezwykłą muzyczną podróż. Warto uczestniczyć w tej wyjątkowej imprezie!

Bilety w cenie 100 zł dostępne w kasie BSCK oraz na www.biletyna.pl