Logo Gminy Busko-Zdrój

BAZA WYDARZEŃ

Tańczące Panie na scenie w BSCK
Orkiestra symfoniczna na występach w BSCK
Wywiad z telewizją na tle sanatorium Marconi
Orkiestra symfoniczna grająca w kościele
Zdjęcie wystawy zdjęć BSCK
Występy ludowe w BSCK
previous arrow
next arrow
PlayPause

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w naszej bibliotece odbyło się dzisiaj z niezwykłą energią i pasją. Członkowie klubu zgromadzili się w przytulnej przestrzeni biblioteki, gotowi do wnikliwej rozmowy o najnowszej lekturze - "Bukareszt. Kurz i krew" autorstwa Katarzyny Rejmer.

Atmosfera spotkania była niewątpliwie wyjątkowa. Od pierwszych chwil wypełniona była dyskusją, która przeniosła uczestników do bukareszteńskich uliczek i zakamarków historii opisanych w książce. Przy aromatycznej kawie, która dodatkowo pobudzała zmysły, członkowie klubu wymieniali swoje refleksje, wrażenia i wnioski dotyczące lektury.

Książka Katarzyny Rejmer poruszała wiele istotnych tematów i problemów społecznych, co skłoniło uczestników do pogłębionej analizy i dyskusji na temat sytuacji w Rumunii, historii tego kraju oraz współczesnych realiów, które zostały przedstawione w powieści.

Czas mijał niezwykle szybko w trakcie tej pasjonującej rozmowy. W miarę jak członkowie klubu wymieniali swoje spostrzeżenia, poglądy i emocje, stawali się coraz bardziej zafascynowani książką i jej treściami.

Po zakończeniu dyskusji wielu z uczestników wyraziło swoje zadowolenie z udziału w spotkaniu i podkreśliło, jak inspirujące i wartościowe jest dzielenie się swoimi przemyśleniami na temat literatury w gronie równie zainteresowanych osób.

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki z książką "Bukareszt. Kurz i krew" było z pewnością owocne i satysfakcjonujące dla wszystkich uczestników, którzy po raz kolejny mogli doświadczyć magicznej mocy literatury i wspólnej refleksji.