Logo Gminy Busko-Zdrój

BAZA WYDARZEŃ

Tańczące Panie na scenie w BSCK
Orkiestra symfoniczna na występach w BSCK
Wywiad z telewizją na tle sanatorium Marconi
Orkiestra symfoniczna grająca w kościele
Zdjęcie wystawy zdjęć BSCK
Występy ludowe w BSCK
previous arrow
next arrow
PlayPause

Aktorki podczas gry

Spektakl teatralny pt. 'Alladyn', zaprezentowany przez Studio Teatralne Krak-Art w ramach obchodów Tygodnia Bibliotek 2024, był magicznym doświadczeniem dla najmłodszych widzów. Przenosząc widzów w świat baśni i fantazji, aktorzy wcielili się w niezapomniane postacie z kultowej opowieści tysiąca i jednej nocy.

Scenografia i kostiumy przywodziły na myśl orientalne krainy pełne tajemniczych zaułków i kolorowych bazarków, tworząc atmosferę, która wciągnęła widzów od pierwszej chwili.

Wraz z Aladynem podążaliśmy śladami tajemniczego dywanu latającego, w towarzystwie genialnego Dżina, który z humorem i błyskotliwością rozświetlał całą scenę. Nie zabrakło oczywiście także złowrogiego czarownika, który tkwił w cieniu, gotów na każde podstępne zagranie.

Dla dzieciaków, które zasiadały w widowni, 'Alladyn' to nie tylko spektakl pełen przygód i magii, ale również lekcja odwagi, przyjaźni i uczciwości. Każdy moment był pełen radości i napięcia, a na twarzach najmłodszych widzów malowało się zachwyt i fascynacja.

Przedstawienie 'Alladyn' w wykonaniu Studio Teatralne Krak-Art to nie tylko zabawa, ale również edukacja poprzez sztukę, która otwiera przed dziećmi nowe horyzonty i rozbudza ich wyobraźnię. To magiczna podróż, która na długo pozostanie w pamięci najmłodszych oraz tych nieco starszych, którzy mieli przyjemność być częścią tego niezwykłego wydarzenia."