Logo Gminy Busko-Zdrój

BAZA WYDARZEŃ

Tańczące Panie na scenie w BSCK
Orkiestra symfoniczna na występach w BSCK
Wywiad z telewizją na tle sanatorium Marconi
Orkiestra symfoniczna grająca w kościele
Zdjęcie wystawy zdjęć BSCK
Występy ludowe w BSCK
previous arrow
next arrow
PlayPause

dzieci w bibliotece

3 lipca w bibliotece w Szańcu odbyły się pierwsze zajęcia w ramach "Akcji Lato". Dzieci miały okazję uczestniczyć w zabawie z książką "Przyjęcie u piratów", a następnie wspólnie zbudowaliśmy wspaniały piracki statek!  Na zakończenie zajęć zrobiliśmy sesję zdjęciową na naszym pirackim okręcie, uwieczniając te niezapomniane chwile.

Podczas zajęć, dzieci nie tylko czytały książkę i budowały statek, ale również brały udział w różnych grach i zabawach związanych z tematem piratów. Dzięki temu rozwijały swoją kreatywność, zdolności manualne i umiejętności pracy w grupie. Wspólne czytanie książek o piratach przeniosło uczestników w magiczny świat morskich przygód i skarbów, inspirując ich do własnych poszukiwań i odkryć. 

Zajęcia wakacyjne organizowane są w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla Gminy Busko-Zdrój na 2024 r. Program ten ma na celu promowanie zdrowego i aktywnego trybu życia wśród dzieci i młodzieży, oferując im ciekawą i wartościową alternatywę na spędzanie wolnego czasu.

Zapraszamy na kolejne spotkania w ramach "Akcji Lato"!