Typ obiektu: Hotel
Standaryzacja:  
Adres: Medycyna & SPA
ul. Korczyńska 25
Busko Zdrój - Zbludowice
Telefon/Fax: +48 530 138 148
+48 41 241 22 10
Strona internetowa: https://lawendowyzdroj.pl/
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Lokalizacja GPS:  
Lawendowy Zdrój Medycyna & SPA

Lawendowy Zdrój Medycyna & SPA to nowoczesny ośrodek zlokalizowany w spokojnej okolicy uzdrowiska Busko Zdrój.

Sanatorium wykorzystuje przede wszystkim bogactwo wód siarkowych, z których słynie okolica. Dysponuje pełną bazą zabiegową w zakresie fizykoterapii i balneologii. Swoim gościom oferuje standardowe turnusy sanatoryjne oraz specjalistyczne. Specjalizuje się w leczeniu łuszczycy i innych chorób skóry, bóli mięśniowo- stawowych, chorób reumatycznych, dyskopatii i wielu innych chorób narządu ruchu. Lawendowy Zdrój poza częścią medyczną oferuje także nielimitowany dostęp do strefy wellness z kompleksem saun, jacuzzi i grotą solną.

Kuchnia Lawendowego Zdroju opiera się na ekologicznych, sezonowych składnikach. Nasi kucharze pracują w myśl zasady, że żywienie ma służyć zdrowiu.

Lawendowy Zdrój to oryginalne pokoje powstałe w oparciu o odważne koncepcje, a każdy z nich charakteryzuje się odmiennym stylem oraz unikalnym charakterem i niepowtarzalnym klimatem. Więcej informacji na stronie: www.lawendowyzdroj.pl