Zapraszamy do uzdrowiska Busko-Zdrój. Noclegi, restauracje, aktywny wypoczynek, sanatoria, Uzdrowisko na 4 pory roku, Nocleg, w busku, sanatoria, noclegi, kwatery, pensjonaty, hotele, firmy, buskowianka, pokoje, handel, usługi, woda, mineralna, gazowana, niegazowana, kwatery, zabiegi, borowina, reumatyzm, krio, marconi, źródlana, wiadomośći, konkursy, imprezy, firmy, biznes, zdrowie, odnowa, biologiczna, busko, zdroj, zdrój, Busko, uzdrowisko, sanatorium, Busko-Zdrój, pokoje gościnne w Busku-Zdroju, masaż, fizykoterapia, kuracja, wypoczynek, aktualnosci, aktualności, wiadomości, wiadomosci, Ponidzie

LEGENDA

grzyby

runo leśne

zwierzeta

przyjazd ze zwierzętami

jadalnia

wyżywienie

konie

jazda konna

koscioly

zabytki sakralne

namiot

rozbicie namiotu

narty

wyciąg narciarski

nocleg

nocleg

ogniska

ognisko, grill

parking

parking

plywanie

kąpielisko

prysznic

łazienka

rower

wypożyczanie rowerów

ryby

wędkowanie

sady

sad owocowy

sport

rekreacja

wycieczki_piesze

wędrówki piesze

zabytki

zabytki

inwalida

dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych

×

Koło Gospodyń Wiejskich w ZbludowicachKoło Gospodyń Wiejskich w Zbludowicach powstało w 2006r. Liczy 16 członkiń. Przewodniczącą koła jest Stanisława Musiał. Od chwili powstania Koło stara się zaktywizować społeczność Zbludowic. Jego siedzibą jest świetlica przy Samorządowym Gimnazjum w Zbludowicach. Zarząd Koła tworzą: Stanisława Musiał, Urszula Strzelecka, Lidia Pałka i Urszula Wacławik.

W tym celu jest współorganizatorem corocznych „Pikników przy remizie". Współpraca ze strażakami pozwoliła zorganizować już 4 takie imprezy. Pikniki są okazją nie tylko do wspólnej zabawy, ale również prezentacji talentów. Przede wszystkim na scenie prezentują się dzieci, rywalizując o nagrody ufundowane przez naszych sponsorów. Koło organizuje również spotkania Pań przy okazji świąt, Andrzejek i Dnia Kobiet. W przygotowaniu programów imprez Panie współpracują ze szkołami.

Wspólnie z dziećmi przygotowują tradycyjne potrawy i wykonują ozdoby świąteczne na kiermasze. Członkinie Koła pozyskały środki i wykonały 15 strojów regionalnych, w których prezentują się na imprezach szkolnych i środowiskowych gimnazjalistki.

 Koło Gospodyń Wiejskich w ZbludowicachKoło Gospodyń Wiejskich w ZbludowicachKoło Gospodyń Wiejskich w Zbludowicach
© Copyright 2011 Urząd Miasta i Gminy w Busku-Zdroju Projekt i realizacja Crafton    |    Korekta: Norbert Garecki

...dla rozwoju Województwa Świętokrzyskiego...

Projekt: "Kampania promocyjna Miasta i Gminy Busko-Zdrój oraz utworzenie centrum informacji
turystycznej" współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013