Zapraszamy do uzdrowiska Busko-Zdrój. Noclegi, restauracje, aktywny wypoczynek, sanatoria, Uzdrowisko na 4 pory roku, Nocleg, w busku, sanatoria, noclegi, kwatery, pensjonaty, hotele, firmy, buskowianka, pokoje, handel, usługi, woda, mineralna, gazowana, niegazowana, kwatery, zabiegi, borowina, reumatyzm, krio, marconi, źródlana, wiadomośći, konkursy, imprezy, firmy, biznes, zdrowie, odnowa, biologiczna, busko, zdroj, zdrój, Busko, uzdrowisko, sanatorium, Busko-Zdrój, pokoje gościnne w Busku-Zdroju, masaż, fizykoterapia, kuracja, wypoczynek, aktualnosci, aktualności, wiadomości, wiadomosci, Ponidzie

LEGENDA

grzyby

runo leśne

zwierzeta

przyjazd ze zwierzętami

jadalnia

wyżywienie

konie

jazda konna

koscioly

zabytki sakralne

namiot

rozbicie namiotu

narty

wyciąg narciarski

nocleg

nocleg

ogniska

ognisko, grill

parking

parking

plywanie

kąpielisko

prysznic

łazienka

rower

wypożyczanie rowerów

ryby

wędkowanie

sady

sad owocowy

sport

rekreacja

wycieczki_piesze

wędrówki piesze

zabytki

zabytki

inwalida

dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych

×

Bogusław KaczyńskiBogusław Kaczyński to ulubieniec publiczności, zdobywca Wiktorów, Złotych Ekranów. Jego książki: Dzikie orchidee, Kretowisko i Wielka sława to żart, były bestsellerami wydawniczymi i uhonorowane zostały nagrodami literackimi.

Jest menadżerem światowej sławy, twórcą Europejskiego Festiwalu im. Jana Kiepury w Krynicy oraz słynnych Festiwali Muzyki w Łańcucie. W 1993 roku został wybrany na stanowisko prorektora ds. artystycznych Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. W latach 1994-1998 pełnił funkcję Dyrektora Naczelnego i Artystycznego Teatru Muzycznego Roma w Warszawie i uhonorowany został międzynarodową nagrodą Lider promocji Kultury Polskiej. Dzieci nadały mu tytuł Kawalera Orderu Uśmiechu. Dowody uznania międzynarodowej krytyki przyniosły mu prezentacje monodramu o Janie Kiepurze i Marcie Eggerth (ponad 1000 przedstawień), wykłady z dziedziny historii muzyki i sztuki operowej oraz galowe wieczory z cyklu Bogusław Kaczyński przedstawia.

Został zaliczony do grona dziesięciu największych osobowości telewizyjnych XX stulecia. W 2002 roku podczas gali z okazji 50-lecia TVP otrzymał statuetkę i tytuł Gwiazda Telewizji Polskiej. W 2006 roku uhonorowany został prestiżową nagrodą Piękniejsza Polska oraz tytułem Mistrz Mowy Polskiej.

Bogusław Kaczyński założył fundację „Orfeo", która ma na celu wspierać kulturę narodową, propagować sztukę wśród dzieci i młodzieży oraz promować ambitne inicjatywy artystyczne.

Każde spotkanie z Panem Bogusławem Kaczyńskim jest wielką duchową ucztą. Obcowanie z człowiekiem tak wyczulonym na piękno muzyki to prawdziwa rzadkość. Wieloletnią pracą stworzył kulturę dla milionów udowadniając, że sztuka nie musi być hermetyczna, można z nią wyjść do tłumów.

© Copyright 2011 Urząd Miasta i Gminy w Busku-Zdroju Projekt i realizacja Crafton    |    Korekta: Norbert Garecki

...dla rozwoju Województwa Świętokrzyskiego...

Projekt: "Kampania promocyjna Miasta i Gminy Busko-Zdrój oraz utworzenie centrum informacji
turystycznej" współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013