Zapraszamy do uzdrowiska Busko-Zdrój. Noclegi, restauracje, aktywny wypoczynek, sanatoria, Uzdrowisko na 4 pory roku, Nocleg, w busku, sanatoria, noclegi, kwatery, pensjonaty, hotele, firmy, buskowianka, pokoje, handel, usługi, woda, mineralna, gazowana, niegazowana, kwatery, zabiegi, borowina, reumatyzm, krio, marconi, źródlana, wiadomośći, konkursy, imprezy, firmy, biznes, zdrowie, odnowa, biologiczna, busko, zdroj, zdrój, Busko, uzdrowisko, sanatorium, Busko-Zdrój, pokoje gościnne w Busku-Zdroju, masaż, fizykoterapia, kuracja, wypoczynek, aktualnosci, aktualności, wiadomości, wiadomosci, Ponidzie

LEGENDA

grzyby

runo leśne

zwierzeta

przyjazd ze zwierzętami

jadalnia

wyżywienie

konie

jazda konna

koscioly

zabytki sakralne

namiot

rozbicie namiotu

narty

wyciąg narciarski

nocleg

nocleg

ogniska

ognisko, grill

parking

parking

plywanie

kąpielisko

prysznic

łazienka

rower

wypożyczanie rowerów

ryby

wędkowanie

sady

sad owocowy

sport

rekreacja

wycieczki_piesze

wędrówki piesze

zabytki

zabytki

inwalida

dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych

×

Buskie Dni Seniora

Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój oraz Gminna Rada Seniorów zapraszają na Dni Seniora, które odbędą się 15-17 września 2017 roku.

Pierwszy dzień wydarzenia obfituje w wiele sportowych atrakcji, m.in. zawody wędkarskie na „Łowiskach", marsz z kijkami nordic walking, ćwiczenia z elementami tańca i turnieje na skateparku, spacer po parku szlakiem fauny i flory z przewodnikiem i wieczorne ognisko.

Buskie Dni Seniora

W sobotę zaplanowano marsz kapeluszowy oraz wystąpienia w muszli koncertowej parku zdrojowego. W bogatym artystycznie programie dni seniora zobaczymy występ Grupy Teatralnej „Zlepce" w spektaklu pt. „Do Buska po zdrowie", prezentacje artystyczne seniorów, koncert zespołu wokalnego „Wespół" oraz zespołu „Ostatnia Paczka". Na zakończenie sobotniego dnia na seniorów czeka wspólna zabawa z Kapelą Marka Mołasa.

Będzie można skosztować wypieków Kół Gospodyń Wiejskich, obejrzeć wyroby rękodzielnicze , będą też konsultacje dietetyczne, medyczne, rehabilitacyjne i kwesta na rzecz budowy hospicjum w Busku-Zdroju.

Ostatni dzień wydarzenia uświetni koncert zespołu „Jubilat" działającego przy Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku, który odbędzie się o godz. 17.00 w muszli koncertowej parku zdrojowego.

Zapraszamy!

© Copyright 2011 Urząd Miasta i Gminy w Busku-Zdroju Projekt i realizacja Crafton    |    Korekta: Norbert Garecki

...dla rozwoju Województwa Świętokrzyskiego...

Projekt: "Kampania promocyjna Miasta i Gminy Busko-Zdrój oraz utworzenie centrum informacji
turystycznej" współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013