Zapraszamy do uzdrowiska Busko-Zdrój. Noclegi, restauracje, aktywny wypoczynek, sanatoria, Uzdrowisko na 4 pory roku, Nocleg, w busku, sanatoria, noclegi, kwatery, pensjonaty, hotele, firmy, buskowianka, pokoje, handel, usługi, woda, mineralna, gazowana, niegazowana, kwatery, zabiegi, borowina, reumatyzm, krio, marconi, źródlana, wiadomośći, konkursy, imprezy, firmy, biznes, zdrowie, odnowa, biologiczna, busko, zdroj, zdrój, Busko, uzdrowisko, sanatorium, Busko-Zdrój, pokoje gościnne w Busku-Zdroju, masaż, fizykoterapia, kuracja, wypoczynek, aktualnosci, aktualności, wiadomości, wiadomosci, Ponidzie

LEGENDA

grzyby

runo leśne

zwierzeta

przyjazd ze zwierzętami

jadalnia

wyżywienie

konie

jazda konna

koscioly

zabytki sakralne

namiot

rozbicie namiotu

narty

wyciąg narciarski

nocleg

nocleg

ogniska

ognisko, grill

parking

parking

plywanie

kąpielisko

prysznic

łazienka

rower

wypożyczanie rowerów

ryby

wędkowanie

sady

sad owocowy

sport

rekreacja

wycieczki_piesze

wędrówki piesze

zabytki

zabytki

inwalida

dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych

×

Stanisław Kowalik 100 latek z Buska-Zdroju

Stanisław Kowalik 100 latek z Buska-Zdroju23 października z życzeniami i prezentami u Stanisława Kowalika zjawili się przedstawiciele buskiego ratusza.

Stanisław Kowalik 100 latek z Buska-ZdrojuJubileusz stulatek obchodził wspólnie z rodziną, która dba o seniora rodu otaczając go miłością, wsparciem, wdzięcznością i szacunkiem.

Z zawodu pan Stanisław był stolarzem i zajmował się gospodarstwem rolnym. Meble, które wykonał do swojego domu zachowały się do dziś. Esteta, dbający o porządek. Na co dzień człowiek radosny, wesoły i z poczuciem humoru. Przy pracy, czy to w warsztacie, czy w gospodarstwie zawsze śpiewał.

Prowadził umiejętny tryb życia. Dużo pracował, ale również nie zapominał o odpoczynku. Przyjmował wszystko, co dawał los. Otwartość na życie i ciekawość świata wpłynęły na jego pogodne usposobienie.

Stanisław Kowalik 100 latek z Buska-Zdroju- Nasz tato czuje, że jest potrzebny, mówimy mu co dzieje się w naszym życiu, pytamy o radę, nie dokucza mu samotność, jest otoczony kochającymi ludźmi, czuje się ważny i doceniany- mówi córka Zofia.

Zawsze bardzo dobrze liczył w pamięci, był oczytany i obeznany w historii kraju. Geny, dobre odżywianie i jazda na rowerze, zapewniły długie życie panu Stanisławowi.

Z okazji jubileuszu stulatek otrzymał prezenty: radioodtwarzacz, kwiaty, ciepły koc i słodycze od Waldemara Sikory burmistrza miasta i gminy Busko-Zdrój oraz Janiny Nizioł kierownik Urzędu Stanu Cywilnego.

 

© Copyright 2011 Urząd Miasta i Gminy w Busku-Zdroju Projekt i realizacja Crafton    |    Korekta: Norbert Garecki

...dla rozwoju Województwa Świętokrzyskiego...

Projekt: "Kampania promocyjna Miasta i Gminy Busko-Zdrój oraz utworzenie centrum informacji
turystycznej" współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013