Zapraszamy do uzdrowiska Busko-Zdrój. Noclegi, restauracje, aktywny wypoczynek, sanatoria, Uzdrowisko na 4 pory roku, Nocleg, w busku, sanatoria, noclegi, kwatery, pensjonaty, hotele, firmy, buskowianka, pokoje, handel, usługi, woda, mineralna, gazowana, niegazowana, kwatery, zabiegi, borowina, reumatyzm, krio, marconi, źródlana, wiadomośći, konkursy, imprezy, firmy, biznes, zdrowie, odnowa, biologiczna, busko, zdroj, zdrój, Busko, uzdrowisko, sanatorium, Busko-Zdrój, pokoje gościnne w Busku-Zdroju, masaż, fizykoterapia, kuracja, wypoczynek, aktualnosci, aktualności, wiadomości, wiadomosci, Ponidzie

LEGENDA

grzyby

runo leśne

zwierzeta

przyjazd ze zwierzętami

jadalnia

wyżywienie

konie

jazda konna

koscioly

zabytki sakralne

namiot

rozbicie namiotu

narty

wyciąg narciarski

nocleg

nocleg

ogniska

ognisko, grill

parking

parking

plywanie

kąpielisko

prysznic

łazienka

rower

wypożyczanie rowerów

ryby

wędkowanie

sady

sad owocowy

sport

rekreacja

wycieczki_piesze

wędrówki piesze

zabytki

zabytki

inwalida

dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych

×

Ponidzie w fotografii

BWA Galeria Sztuki „Zielona" w Busku-Zdroju oraz Buskie Samorządowe Centrum Kultury zapraszają na XXI Ogólnopolski Przegląd Fotograficzny „Ponidzie 2017".

PLAKAT XXI OPF PONIDZIE 2017

Buskie święto fotografii od ponad 20 lat skupia w swych kręgach profesjonalistów i amatorów. Jest dużym wydarzeniem na Ponidziu. Tematyka wystawy tradycyjnie została podzielona na 3 bloki: „Odkrywamy Ponidzie"(pokazanie regionu w jego różnych aspektach-krajobraz, architektura, reportaż), „Świątek w krajobrazie Ponidzia" (przedstawienie kapliczek, przydrożnych światków, krzyży) i „Moja Prezentacja" - autorska prezentacja fotografii na dowolnie wybrany temat.

Ponad 800 prac 129 artystów wpłynęło w tym roku na przegląd. Zdjęcia nadeszły m.in. z Anglii, Francji i Holandii. Co ciekawe, wśród autorów są również kuracjusze, którzy zachwyceni ubiegłorocznymi wystawami postanowili pochwalić się w tym roku swoimi pracami.

W ramach Ponidzia, po raz VIII zorganizowany został konkurs na zdjęcie roku „Busko-Zdrój portret miasta", a swoją autorską wystawę będzie miał tym razem Antoni Myśliwiec znany z niekonwencjonalnego podejścia do fotografowanego tematu. Artysta, którego bardziej interesują w pracach niedopowiedzenia niż dosłowność.

Otwarcie wystawy już 7 grudnia w Galerii Sztuki „Zielona" o godz. 17.00, a o godz. 18.00 zapraszamy do Buskiego Samorządowego Centrum Kultury na dalszą część wystawy.

EHR

© Copyright 2011 Urząd Miasta i Gminy w Busku-Zdroju Projekt i realizacja Crafton    |    Korekta: Norbert Garecki

...dla rozwoju Województwa Świętokrzyskiego...

Projekt: "Kampania promocyjna Miasta i Gminy Busko-Zdrój oraz utworzenie centrum informacji
turystycznej" współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013