Zapraszamy do uzdrowiska Busko-Zdrój. Noclegi, restauracje, aktywny wypoczynek, sanatoria, Uzdrowisko na 4 pory roku, Nocleg, w busku, sanatoria, noclegi, kwatery, pensjonaty, hotele, firmy, buskowianka, pokoje, handel, usługi, woda, mineralna, gazowana, niegazowana, kwatery, zabiegi, borowina, reumatyzm, krio, marconi, źródlana, wiadomośći, konkursy, imprezy, firmy, biznes, zdrowie, odnowa, biologiczna, busko, zdroj, zdrój, Busko, uzdrowisko, sanatorium, Busko-Zdrój, pokoje gościnne w Busku-Zdroju, masaż, fizykoterapia, kuracja, wypoczynek, aktualnosci, aktualności, wiadomości, wiadomosci, Ponidzie

LEGENDA

grzyby

runo leśne

zwierzeta

przyjazd ze zwierzętami

jadalnia

wyżywienie

konie

jazda konna

koscioly

zabytki sakralne

namiot

rozbicie namiotu

narty

wyciąg narciarski

nocleg

nocleg

ogniska

ognisko, grill

parking

parking

plywanie

kąpielisko

prysznic

łazienka

rower

wypożyczanie rowerów

ryby

wędkowanie

sady

sad owocowy

sport

rekreacja

wycieczki_piesze

wędrówki piesze

zabytki

zabytki

inwalida

dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych

×

Przedstawiciele gminy Busko-Zdrój podczas kilkudniowej wizyty w Królestwie Niderlandów i w Brukseli promowali potencjał gospodarczy i walory turystyczne naszego regionu.

Promocja Gminy Busko-Zdrój w Brukseli i Amsterdamie Promocja Gminy Busko-Zdrój w Brukseli i Amsterdamie

Podczas zagranicznego pobytu w dniach 22-24 stycznia buska delegacja: Uzdrowisko Busko-Zdrój SA, Starostwo Powiatowe oraz Gmina Busko-Zdrój uczestniczyli w spotkaniach, których gospodarzem był Artur Orzechowski Ambasador RP w Królestwie Belgii. Spotkania odbyły się w Instytucie Polski w Brukseli oraz w Domu Polski Wschodniej. Jednym z gości był Luc Baron Vansteenkiste prezes Belgijsko-Polsko-Luksemburskiej Izby Handlowej Bepolux w Brukseli. Polska delegacja zaprezentowała m.in. potencjał prozdrowotny i turystyczny gminy.

Spotkanie, które odbyło się 24 stycznia z władzami samorządu Namur (Belgia) i przedstawicielami samorządów regionu świętokrzyskiego, dotyczyło nawiązania współpracy pomiędzy szkołami zawodowymi o profilu hotelarsko-gastronomicznym.

Promocja Gminy Busko-Zdrój w Brukseli i AmsterdamieZ ofertą regionu świętokrzyskiego zapoznali się przedstawiciele biznesu krajów Beneluxu, reprezentanci i członkowie Polsko-Belgijsko-Luxemburskiej Izby Gospodarczej, Polskiej Organizacji Turystycznej w Brukseli, media oraz Polonia belgijska.

Ofertę gospodarczą i inwestycyjną naszego regionu przedstawili: Marek Szczepanik członek Zarządu Województwa Świętokrzyskiego oraz Grzegorz Orawiec, dyrektor Departamentu Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego w Kielcach.

W czerwcu w ramach międzynarodowych misji gospodarczych przyjadą do Buska-Zdroju przedstawicieli firm holenderskich i belgijskich

Organizatorem wydarzenia było Biuro Regionalne Województwa Świętokrzyskiego w Brukseli, funkcjonujące w ramach Departamentu Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego w Kielcach.

Foto Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

 

© Copyright 2011 Urząd Miasta i Gminy w Busku-Zdroju Projekt i realizacja Crafton    |    Korekta: Norbert Garecki

...dla rozwoju Województwa Świętokrzyskiego...

Projekt: "Kampania promocyjna Miasta i Gminy Busko-Zdrój oraz utworzenie centrum informacji
turystycznej" współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013