Zapraszamy do uzdrowiska Busko-Zdrój. Noclegi, restauracje, aktywny wypoczynek, sanatoria, Uzdrowisko na 4 pory roku, Nocleg, w busku, sanatoria, noclegi, kwatery, pensjonaty, hotele, firmy, buskowianka, pokoje, handel, usługi, woda, mineralna, gazowana, niegazowana, kwatery, zabiegi, borowina, reumatyzm, krio, marconi, źródlana, wiadomośći, konkursy, imprezy, firmy, biznes, zdrowie, odnowa, biologiczna, busko, zdroj, zdrój, Busko, uzdrowisko, sanatorium, Busko-Zdrój, pokoje gościnne w Busku-Zdroju, masaż, fizykoterapia, kuracja, wypoczynek, aktualnosci, aktualności, wiadomości, wiadomosci, Ponidzie

LEGENDA

grzyby

runo leśne

zwierzeta

przyjazd ze zwierzętami

jadalnia

wyżywienie

konie

jazda konna

koscioly

zabytki sakralne

namiot

rozbicie namiotu

narty

wyciąg narciarski

nocleg

nocleg

ogniska

ognisko, grill

parking

parking

plywanie

kąpielisko

prysznic

łazienka

rower

wypożyczanie rowerów

ryby

wędkowanie

sady

sad owocowy

sport

rekreacja

wycieczki_piesze

wędrówki piesze

zabytki

zabytki

inwalida

dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych

×

Promocja Gminy Busko-Zdrój na Targach ITB w BerliniePo raz 52. w Berlinie na targach ITB spotkała się turystyczna branża. Berlińskie targi należą do jednych z największych na świecie. W tym roku gościło na nich ponad 10 tys. wystawców i rzesze odwiedzających.

Dominowały tematy związane z turystyką medyczną oraz nowymi technologiami. Nie mogło więc zabraknąć na nich Gminy Busko-Zdrój, której oferta turystyczno-rekreacyjna zamieszczona została w katalogu The Polnischen Touristik.

Targi zgromadziły 10 tys. firm ze 186 krajów i regionów świata, odzwierciedlając tym samym dynamiczny rozwój turystyki na świecie i podkreślając jak ważną jest gałęzią światowej gospodarki.

ITB daje zarówno wystawcom, jak i odwiedzającym możliwość nawiązania nowych kontaktów w branży turystycznej, wymiany doświadczeń i skorzystania z dorobku różnych kultur.

© Copyright 2011 Urząd Miasta i Gminy w Busku-Zdroju Projekt i realizacja Crafton    |    Korekta: Norbert Garecki

...dla rozwoju Województwa Świętokrzyskiego...

Projekt: "Kampania promocyjna Miasta i Gminy Busko-Zdrój oraz utworzenie centrum informacji
turystycznej" współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013