Zapraszamy do uzdrowiska Busko-Zdrój. Noclegi, restauracje, aktywny wypoczynek, sanatoria, Uzdrowisko na 4 pory roku, Nocleg, w busku, sanatoria, noclegi, kwatery, pensjonaty, hotele, firmy, buskowianka, pokoje, handel, usługi, woda, mineralna, gazowana, niegazowana, kwatery, zabiegi, borowina, reumatyzm, krio, marconi, źródlana, wiadomośći, konkursy, imprezy, firmy, biznes, zdrowie, odnowa, biologiczna, busko, zdroj, zdrój, Busko, uzdrowisko, sanatorium, Busko-Zdrój, pokoje gościnne w Busku-Zdroju, masaż, fizykoterapia, kuracja, wypoczynek, aktualnosci, aktualności, wiadomości, wiadomosci, Ponidzie

LEGENDA

grzyby

runo leśne

zwierzeta

przyjazd ze zwierzętami

jadalnia

wyżywienie

konie

jazda konna

koscioly

zabytki sakralne

namiot

rozbicie namiotu

narty

wyciąg narciarski

nocleg

nocleg

ogniska

ognisko, grill

parking

parking

plywanie

kąpielisko

prysznic

łazienka

rower

wypożyczanie rowerów

ryby

wędkowanie

sady

sad owocowy

sport

rekreacja

wycieczki_piesze

wędrówki piesze

zabytki

zabytki

inwalida

dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych

×

Nowy album o Busku17 września w Solcu-Zdroju burmistrz Waldemar Sikora podpisał umowę na grant w wysokości blisko 30 tysięcy zł.

Głównym zadaniem projektu jest wydanie szerokiej pozycji poligraficznej promującej turystyczny i uzdrowiskowy charakter miasta i gminy Busko-Zdrój.

Koncepcją albumu jest pokazanie buskich atrakcji turystycznych w formie foto-przewodnika, który ma inspirować do zwiedzania Buska i okolic.

Album będzie podzielony na 3 części: miasto, gminę oraz region. Zwiedzanie miasta podzielone będzie na konkretne trasy: trasa historyczna, sakralna, zdrojowa i sanatoryjna.

Zwiedzanie gminy uwzględni najpiękniejsze miejsca turystyczno-przyrodnicze z opisami ścieżki rowerowej, pomnika przyrody – Sosna na Szczudłach, zbiorników wodnych, rezerwatów przyrody i lokalnych zabytków. Region będzie przedstawiony w publikacji z pozycji gminy Busko-Zdrój, jako bazy wypadowej do największych atrakcji w województwie świętokrzyskim.

Pozycja będzie kontynuacją publikacji „Busko-Zdrój. Magiczna kraina" wydanej w 2011 r., która w międzyczasie uległa dezaktualizacji i wymaga uzupełnień.

© Copyright 2011 Urząd Miasta i Gminy w Busku-Zdroju Projekt i realizacja Crafton    |    Korekta: Norbert Garecki

...dla rozwoju Województwa Świętokrzyskiego...

Projekt: "Kampania promocyjna Miasta i Gminy Busko-Zdrój oraz utworzenie centrum informacji
turystycznej" współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013