Logo Gminy Busko-Zdrój

UZDROWISKO

Główne wejście do Budynku Sanatorium Marconi
Rozlewisko wody na łące
Akweny wodne w Radzanowie z lotu ptaka
Główna Aleja Parkowa pełna kwiatów
previous arrow
next arrow
PlayPause
Sanatorium „Astoria” ul. Starkiewicza 19
28-100 Busko – Zdrój
tel. 413788067, 413787702
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sanatoriumastoria.pl

Sanatorium Uzdrowiskowe Astoria to komfortowy kompleks położony w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zdrojowego. Jego lokalizacja sprzyja zarówno wyciszającym spacerom, jak i aktywnemu wypoczynkowi: pieszym wędrówkom, wyprawom rowerowym, zwiedzaniu lokalnych zabytków i parków krajobrazowych Ponidzia. Sanatorium oferuje przytulne, komfortowe pokoje i stylową jadalnię, gdzie profesjonalna i serdeczna obsługa serwuje smaczną, domową kuchnię.

Podczas pobytu obiekt zapewnia całodobową opiekę medyczną. Kuracjusze mają do dyspozycji ekskluzywną strefę SPA&WELLNESS, dzięki czemu mogą poddać się szerokiej ofercie zabiegów leczniczych, dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb. Wśród nich wyróżnić można: kąpiele siarczkowe, kąpiele borowinowe, kąpiele kwasowęglowe, zawijania borowinowe, hydromasaż, kąpiel ozonowo-perełkowa, masaż klasyczny, masaż wibracyjny, szeroki zakres zabiegów elektrycznych, ultradźwięki, laser, magnetronie, terapuls, krioterapia, lampa bioptron, inhalacje indywidualne, gimnastyka zespołowa, indywidualna i w basenie, AQUA MED. - masaż na łóżku wodnym, masaż limfatyczny, basen z hydromasażami, sauna fińska, sauna parowa.

Do dyspozycji gości pozostają ponadto sala gimnastyczna, sala wypoczynkowa będącą miejscem relaksu po wykonanych zabiegach, jak i doskonałym miejscem spotkań towarzyskich. Na gości czeka również strefa saun oraz nowoczesny basen z hydromasażami i dużym tarasem, z którego roztacza się widok na ogród. Przy obiekcie znajduje się parking.

Sanatorium Astoria Sanatorium „Astoria” Sanatorium „Astoria”

Sanatorium „Astoria” Sanatorium „Astoria” Sanatorium „Astoria”