Logo Gminy Busko-Zdrój

UZDROWISKO

Główne wejście do Budynku Sanatorium Marconi
Rozlewisko wody na łące
Akweny wodne w Radzanowie z lotu ptaka
Główna Aleja Parkowa pełna kwiatów
previous arrow
next arrow
PlayPause
Sanatorium „Bristol” ul. 1 Maja 1
28-100 Busko – Zdrój
tel. 413303033
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.bristolbusko.pl
Facebook: https://www.facebook.com/bristolbusko/
Instagram: https://www.instagram.com/bristolbusko/

Hotel Bristol Art&Medical Spa usytuowany jest w sercu uzdrowiska tuż przy głównej bramie do parku. Zabytkowa willa Bristol została w pełni wyremontowana w 2014r i udostępniona dla gości. Obiekt posiada 71 komfortowych pokoi wyposażonych wg najwyższych standardów. Każdy pokój posiada klimatyzację, dostęp do internetu oraz do kanałów telewizji satelitarnej. Hotel posiada szeroko rozbudowaną bazę zabiegów medycznych i kosmetycznych w Medical Center. 41 gabinetów wyposażonych w nowoczesny sprzęt medyczny i spa oraz wysoko wykwalifikowana kadra fizjoterapeutów, lekarzy oraz kosmetologów dba o najwyższą jakość świadczonych usług, skupiając się na leczeniu chorób reumatycznych, schorzeń i dysfunkcji o podłożu ortopedycznym i traumatologicznym, stanów pourazowych, osteoporozy, chorób dermatologicznych oraz neurologicznych.

Na Medical Center Sanatorium Bristol składają się: część rehabilitacyjna (z terapią manualną, kinezyterapią, balneoterapią, hydroterapią, fizykoterapią), gabinety masażu, gabinety kosmetyczne, a także basen i strefa Wellness wraz z kompleksem 4 saun (fińską, parową, infrared, biosauną) i ścieżką Kneippa.

Wyjątkowym urządzeniem z jakiego możecie Państwo skorzystać w Sanatorium Bristol jest bieżnia antygrawitacyjna AlterG. To nowoczesne urządzenie parte na zastosowaniu technologii opracowanej przez NASA tj. różnicy ciśnień pomiędzy ciśnieniem atmosferycznym, a tym znajdującym się w kapsule. Technologia pozwala na trening w 80 % odciążeniu ciała pacjenta.

Zabiegi w Medical Center wykonywane przez 7 dni w tygodniu również w dni wolne od pracy i święta. Dopełnieniem oferty jest restauracja serwująca wykwintne dania a’la carte oraz codzienne posiłki dla gości w postaci bufetowych śniadań, lunchy i kolacji (w zależności od wykupionej oferty pobytowej). W każdy weekend odbywają się koncerty w kawiarni, która do późnych godzin wieczornych oferuje wyśmienite kawy, herbaty, wina oraz drinki z różnych zakątków świata. W czasie wolnym od zabiegów można korzystać z basenu oczyszczanego nanosrebrem, kompleksu saun czy jacuzzi. Oferujemy też możliwość wyjazdu na wycieczki np. do Krakowa, Kopalni Soli w Wieliczce czy Centrum Kultury Żydowskiej w pobliskim Chmielniku.

Sanatorium jest w pełni komercyjne, swoim kuracjuszom zapewnia transfery z i na lotniska oraz realizuje indywidualne kierunki podróży.

Sanatorium „Bristol” Sanatorium „Bristol” Sanatorium „Bristol”

Sanatorium „Bristol” Sanatorium „Bristol” Sanatorium „Bristol”