Logo Gminy Busko-Zdrój

UZDROWISKO

Główne wejście do Budynku Sanatorium Marconi
Rozlewisko wody na łące
Akweny wodne w Radzanowie z lotu ptaka
Główna Aleja Parkowa pełna kwiatów
previous arrow
next arrow
PlayPause
UBZ logo

ul. Rzewuskiego 1
28-100 Busko-Zdrój
www.uzdrowiskobusko.pl
www.facebook.com/ubzpl

Rezerwacja Pobytów Pełnopłatnych
tel. 41 370 38 00
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uzdrowisko Busko-Zdrój S.A. to świętokrzyska perła przyrodolecznictwa, największy podmiot działający w branży uzdrowiskowej w województwie świętokrzyskim i jeden z liderów w Polsce. Od blisko 200 lat skutecznie wspomaga leczenie schorzeń reumatologicznych, neurologicznych, ortopedyczno-urazowych, kardiologicznych oraz dermatologicznych. Największymi bogactwami są wody siarczkowe, solanki jodkowe oraz borowina. W ramach Spółki funkcjonują sanatoria oraz szpitale uzdrowiskowe z najbardziej znanym obiektem Sanatorium Marconi. Uzdrowisko dba o najwyższe standardy obsługi swoich gości, którzy skorzystać mogą z gamy około 110 rodzajów zabiegów leczniczych, wzbogaconych o propozycje z zakresu Spa & Wellness. Poza zasadniczą działalnością leczniczą Spółka jest producentem naturalnej wody mineralnej Buskowianka-Zdrój oraz Słonecznych Kosmetyków, które są doskonałym uzupełnieniem kuracji. Uzdrowisko Busko-Zdrój S.A. jest uznaną marką, rozpoznawalną we wszystkich zakątkach Polski, ale również co ważne za granicą. Oferuje leczenie uzdrowiskowe, szpitalne, rehabilitacyjne, sanatoryjne, ambulatoryjne, turnusy rehabilitacyjne na skierowania i pełnopłatne. Kuracjusze mogą liczyć na opiekę medyczną wysoko wykwalifikowanej kadry lekarskiej i pielęgniarskiej. Spółka jest partnerem m.in. Ogólnopolskiej Karty Seniora oraz Karty Dużej Rodziny.

Wszystko to sprawia, że Uzdrowisko Busko-Zdrój S.A. jest często nagradzane i plasuje się w ścisłej czołówce podmiotów w związku z prowadzoną działalnością.

Wydarzenia Kulturalne: https://www.facebook.com/KulturawUzdrowisku

Produkty:

Buskowianka-Zdrój Słoneczne Kosmetyki z Uzdrowiska Busko-Zdrój S.A.