Busko-Zdrój - Kawczyce
lp |
Przystanek |
D |
D |
1 |
BUSKO-ZDRÓJ / ul. Boh. Warszawy (szpital) / 01 |
6:51 |
15:15 |
2 |
BUSKO-ZDRÓJ Centrum (ul.Poprzeczna)/01 |
6:55 |
15:19 |
3 |
BUSKO-ZDRÓJ / ul. Kopernika (UMiG)/ 02 |
6:57 |
15:21 |
4 |
BUSKO-ZDRÓJ / ul. Parkowa (s. "Mikołaj") / 02 |
6:59 |
15:23 |
5 |
BUSKO-ZDRÓJ / ul. Grotta (SANAT) / 04 |
7:00 |
15:24 |
6 |
BUSKO-ZDRÓJ / ul. Grotta (parking) / 06 |
7:01 |
15:25 |
7 |
ZBLUDOWICE / ul. Korczyńska (Świętokrzyska) / 02 |
7:02 |
15:26 |
8 |
KAWCZYCE / 000398(0089) / 02 |
7:03 |
15:27 |
9 |
KAWCZYCE /0089(wieś) / 02 |
7:04 |
15:28 |
POWRÓT
lp |
Przystanek |
D |
D |
1 |
KAWCZYCE /0089(wieś) / 01 |
7:04 |
15:28 |
2 |
KAWCZYCE / 000398(0089) / 02 |
7:05 |
15:30 |
3 |
ZBLUDOWICE / ul. Korczyńska (Świętokrzyska) / 01 |
7:09 |
15:32 |
4 |
BUSKO-ZDRÓJ / ul. Grotta (parking) / 05 |
7:10 |
15:33 |
5 |
BUSKO-ZDRÓJ / ul. Grotta (SANAT) / 03 |
7:11 |
15:35 |
6 |
BUSKO-ZDRÓJ / ul. Grotta (os. Sikorskiego) / 02 |
7:12 |
15:37 |
7 |
BUSKO-ZDRÓJ / ul. Kościuszki / 02 |
7:13 |
15:39 |
8 |
BUSKO-ZDRÓJ / ul. Boh. Warszawy (os. Piłsudskiego)/02 |
7:15 |
15:41 |
Oznaczenia:
D – kursuje od poniedziałku do piątku
- Szczegóły
- Norbert Garecki