Aleja Mickiewicza, zdjęcie nocą
previous arrow
next arrow
PlayPause

2 czerwca, w Kielcach miał miejsce finał miejski 22. „Czwartków lekkoatletycznych" 2015/2016. Zawodnicy z gminy Busko-Zdrój stanęli na podium.

W ostatnich zawodach rywalizowało ponad 200 uczniów z Kielecczyzny, wśród nich Weronika Uchto z Kołaczkowic, która w biegu na 300 metrów w roczniku 2004 po raz kolejny w tym sezonie poprawiła rekord życiowy uzyskując czas 45,07.

Czwartki lekkoatletyczne szczęśliwe dla naszych reprezentantów Czwartki lekkoatletyczne szczęśliwe dla naszych reprezentantów

Podopieczna Winicjusza Zalewskiego zajmuje obecnie pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej w kraju i będzie reprezentować województwo świętokrzyskie na finale krajowym w Łodzi 17-19 czerwca br.

Po zakończeniu zawodów odbyło się uroczyste podsumowanie z udziałem Wojciecha Dębskiego, dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kielcach. Weronika Uchto z dorobkiem 769 punktów zdobyła Grand Prix 22. „Czwartków lekkoatletycznych".

W tegorocznej edycji „Czwartków lekkoatletycznych" startowało czterech uczniów z Kołaczkowic: Wiktor Kumór, który zdobył III miejsce w klasyfikacji ogólnej biegu na 60 metrów, Michał Marchewka, który zajął IV miejsce i Natalia Michalska zdobywczyni VI miejsca w skoku w dal.

Serdecznie gratulujemy reprezentantom z Kołaczkowic oraz trenerowi i życzymy dalszych sukcesów!