Logo Gminy Busko-Zdrój

BAZA WYDARZEŃ

Tańczące Panie na scenie w BSCK
Orkiestra symfoniczna na występach w BSCK
Wywiad z telewizją na tle sanatorium Marconi
Orkiestra symfoniczna grająca w kościele
Zdjęcie wystawy zdjęć BSCK
Występy ludowe w BSCK
previous arrow
next arrow
PlayPause

grafika promująca festiwal baniek mydlanych

Festiwal Baniek Mydlanych - niezwykłe wydarzenie dla wszystkich miłośników baniek mydlanych - odbędzie się 22 lipca na terenie przy Skateparku, ul. Kusocińskiego.

To niezwykła okazja, by wejść w świat kolorowych baniek i spędzić magiczny dzień pełen radości i zabawy. Przygotujcie się na niezapomniane chwile, ponieważ festiwal obfitować będzie w różnorodne atrakcje.

Na festiwalu będziecie mieli okazję doświadczyć prawdziwej bańkowej magii. Dla Waszej rozrywki przygotowano duże ilości płynu do baniek, dzięki czemu będziecie mogli stworzyć fantastyczne bańkowe cuda. Setki małych baniek oczekuje na Was, byście mogli zanurzyć się w ich kruchym uroku.

Dla najmłodszych uczestników festiwalu przygotowane zostaną bajkowe animacje, które wzbogacą ich doświadczenie. Ponadto, będą mieli okazję spotkać się z wyjątkową postacią, która odwiedzi festiwal w przerwach między banieczkowymi przygodami. Ta niezwykła postać zapewni wiele radości i magii podczas całego wydarzenia. Będzie tańczyć, przytulać się i chętnie pozować do pamiątkowych zdjęć na tle swojej krainy.

Festiwal Bańki Mydlane jest wydarzeniem dla wszystkich, bez względu na wiek. To doskonała okazja, by spędzić czas w rodzinnej atmosferze i doświadczyć magii baniek mydlanych. Niezależnie od tego, czy jesteście dziećmi, dorosłymi czy seniorami, festiwal ten przyniesie Wam mnóstwo radości i beztroskiej zabawy. Ten niezwykły dzień na pewno na długo pozostanie w Waszej pamięci.

Zapraszamy Was serdecznie na Festiwal Baniek Mydlanych, który odbędzie się w sobotę, 22 lipca, startując o godzinie 15:00. Miejsce wydarzenia to teren przy Skateparku, ul. Kusocińskiego w Buku-Zdroju. Wstęp jest bezpłatny, dlatego nie możecie tego przegapić.

Do zobaczenia na festiwalu!