Logo Gminy Busko-Zdrój

MIESZKANIEC

Zdjęcie jesienne Alei Mickiewicza nocą
Park w centrum miasta nocą
Park w centrum miasta nocą
Podświetlana fontanna nocą w centrum miasta
Zdjęcie jesienne Alei Mickiewicza nocą
Pomnik Leszka Czarnego nocą
previous arrow
next arrow
PlayPause

Adres: ul. Różana 2a, 28-100 Busko-Zdrój
Kontakt: 413705147, 413709103, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Czynny: od poniedziałku do piątku od 8.00 do 18.00

Buski Klub Seniora działa od 2018 r. skupiając emerytów i rencistów z terenu gminy Busko-Zdrój. Głównym celem klubu jest aktywizacja, integracja oraz włączenie osób starszych do społeczności lokalnej oraz organizacja wspólnego spędzania wolnego czasu. Klub prowadzi zajęcia i organizuje wydarzenia kulturalne, edukacyjne czy integrujące zgodnie z oczekiwaniami i predyspozycjami seniorów. Jest otwarty na wszelkie ich sugestie.

Uczestnikami Klubu Seniora mogą być osoby w wieku 60+, które wypełnią poniższą deklarację https://www.mgops.busko.pl/images/stories/pliki/klubSeniora/Deklaracja.pdf

Regulamin Klubu Seniora: https://www.mgops.busko.pl/images/stories/pliki/klubSeniora/Regulamin%20Klubu%20Seniora.pdf

Klub Seniora to placówka działająca w ramach struktury organizacyjnej Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Busku-Zdroju. Obiekt, w którym mieści się klub został zmodernizowany i dostosowany do swojej funkcji ze środków własnych Gminy Busko-Zdrój oraz w ramach Rządowego Programu "Senior+"