Zapraszamy do uzdrowiska Busko-Zdrój. Noclegi, restauracje, aktywny wypoczynek, sanatoria, Uzdrowisko na 4 pory roku, Nocleg, w busku, sanatoria, noclegi, kwatery, pensjonaty, hotele, firmy, buskowianka, pokoje, handel, usługi, woda, mineralna, gazowana, niegazowana, kwatery, zabiegi, borowina, reumatyzm, krio, marconi, źródlana, wiadomośći, konkursy, imprezy, firmy, biznes, zdrowie, odnowa, biologiczna, busko, zdroj, zdrój, Busko, uzdrowisko, sanatorium, Busko-Zdrój, pokoje gościnne w Busku-Zdroju, masaż, fizykoterapia, kuracja, wypoczynek, aktualnosci, aktualności, wiadomości, wiadomosci, Ponidzie

LEGENDA

grzyby

runo leśne

zwierzeta

przyjazd ze zwierzętami

jadalnia

wyżywienie

konie

jazda konna

koscioly

zabytki sakralne

namiot

rozbicie namiotu

narty

wyciąg narciarski

nocleg

nocleg

ogniska

ognisko, grill

parking

parking

plywanie

kąpielisko

prysznic

łazienka

rower

wypożyczanie rowerów

ryby

wędkowanie

sady

sad owocowy

sport

rekreacja

wycieczki_piesze

wędrówki piesze

zabytki

zabytki

inwalida

dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych

×

Ferie zakończone!Dzieci i młodzież z gminy Busko-Zdrój skorzystały z atrakcji przygotowanych na czas ferii przez dom kultury, bibliotekę, opiekę społeczną i pływalnię miejską.

W propozycji spędzenia czasu wolnego przeważały zajęcia plastyczne, czytelnicze, rękodzielnicze i edukacyjne. Czytanie bajek zorganizowała miejska biblioteka. Dzieci śledziły przygody bohaterów baśni Andersena i Braci Grimm, brały udział w konkursach literackich i bajkowych zgadywankach. Ponad 50 dzieci wraz z rodzicami obejrzało widowisko „Przygody wesołego Psiuńcia".

Największą popularnością wśród zajęć przygotowanych przez dom kultury cieszyły się warsztaty z robotyki i programowania, lekcje szycia oraz warsztaty laboratoryjne. Dzieci chętnie też odwiedzały kino.

Dużo gier zespołowych i zabaw manualnych zaproponowała świetlica działająca przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Opieki Społecznej w Busku-Zdroju. Dzieci i młodzież wzięły udział w spektaklu „Rajska Wyspa" , który uświadomił widzom jak należy dbać o środowisko. A lodowisko i pływalnia miejska dostępne były dla dzieci i młodzieży w czasie ferii bezpłatnie od poniedziałku do soboty.

© Copyright 2011 Urząd Miasta i Gminy w Busku-Zdroju Projekt i realizacja Crafton    |    Korekta: Norbert Garecki

...dla rozwoju Województwa Świętokrzyskiego...

Projekt: "Kampania promocyjna Miasta i Gminy Busko-Zdrój oraz utworzenie centrum informacji
turystycznej" współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013