Zapraszamy do uzdrowiska Busko-Zdrój. Noclegi, restauracje, aktywny wypoczynek, sanatoria, Uzdrowisko na 4 pory roku, Nocleg, w busku, sanatoria, noclegi, kwatery, pensjonaty, hotele, firmy, buskowianka, pokoje, handel, usługi, woda, mineralna, gazowana, niegazowana, kwatery, zabiegi, borowina, reumatyzm, krio, marconi, źródlana, wiadomośći, konkursy, imprezy, firmy, biznes, zdrowie, odnowa, biologiczna, busko, zdroj, zdrój, Busko, uzdrowisko, sanatorium, Busko-Zdrój, pokoje gościnne w Busku-Zdroju, masaż, fizykoterapia, kuracja, wypoczynek, aktualnosci, aktualności, wiadomości, wiadomosci, Ponidzie

LEGENDA

grzyby

runo leśne

zwierzeta

przyjazd ze zwierzętami

jadalnia

wyżywienie

konie

jazda konna

koscioly

zabytki sakralne

namiot

rozbicie namiotu

narty

wyciąg narciarski

nocleg

nocleg

ogniska

ognisko, grill

parking

parking

plywanie

kąpielisko

prysznic

łazienka

rower

wypożyczanie rowerów

ryby

wędkowanie

sady

sad owocowy

sport

rekreacja

wycieczki_piesze

wędrówki piesze

zabytki

zabytki

inwalida

dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych

×

Ilu rzeczywiście turystów i kuracjuszy przybywa corocznie do Buska-Zdroju? Z czym najbardziej kojarzy im się nasze miasto? Jak oceniają poziom usług uzdrowiskowych i turystycznych? Tego wszystkiego dowiemy się na podstawie badań ankietowych przeprowadzonych na ulicach Buska-Zdroju podczas tegorocznych wakacji.

Ankietyzacja, której celem jest zbadanie ruchu turystycznego w Busku-Zdroju, prowadzona będzie w kluczowych punktach miasta takich jak pl. Zwycięstwa, aleja Mickiewicza czy Park Zdrojowy. Każdy z ankieterów będzie posiadała specjalny identyfikator oraz pismo potwierdzające wykonywanie zadania publicznego, sygnowane przez Burmistrza Miasta i Gminy. Od połowy lipca ankiety trafią również do osób przebywających w buskich sanatoriach.

Badanie ruchu turystycznego prowadzone będzie w sposób ilościowy i jakościowy. Dzięki temu Urząd Miasta chce zweryfikować dane statystyczne, które pozyskuje corocznie od tutejszych podmiotów lecznictwa uzdrowiskowego a także z raportów Głównego Urzędu Statystycznego. Dane jakościowe wykorzystane zostaną m.in. do opracowania Strategii Rozwoju Turystyki Miasta i Gminy Busko-Zdrój na lata 2020-2025.

Wszystkich gości zachęcamy do udziału w ankiecie, na każdego kto wypełni ankietę czeka drobny upominek.

© Copyright 2011 Urząd Miasta i Gminy w Busku-Zdroju Projekt i realizacja Crafton    |    Korekta: Norbert Garecki

...dla rozwoju Województwa Świętokrzyskiego...

Projekt: "Kampania promocyjna Miasta i Gminy Busko-Zdrój oraz utworzenie centrum informacji
turystycznej" współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013