Logo Gminy Busko-Zdrój

Park w centrum miasta nocą
Park w centrum miasta nocą
Podświetlana fontanna nocą w centrum miasta
Zdjęcie jesienne Alei Mickiewicza nocą
Pomnik Leszka Czarnego nocą
previous arrow
next arrow
PlayPause

Na zdjęciu widoczne są trzy pierwsze drużyny nagrodzone w III Turnieju Par Mieszanych „BOSiR Arena Cup” Na zdjęciu widoczna jest animatorka wraz z uczestnikami Turnieju Rodzinnego rozwiązującymi zadania na stanowisku.  Na zdjęciu widoczni są uczestnicy Festiwalu Rodzinnego ćwiczący pod okiem trenera personalnego.

W miniony weekend na terenach Skateparku odbył się Festiwal Rodzinny organizowany z okazji Dnia Dziecka. Były to dwa dni pełne śmiechu, zabawy, radości, sportu, kreatywności i kolorów.

W sobotę (05.06) w ramach Festiwalu odbył się Turniej Rodzinny, w którym rodzice i dzieci w konkurencjach zręcznościowych, logicznych i sportowych walczyli o atrakcyjne nagrody. Oprócz tego na wszystkich amatorów ruchu czekały zajęcia taneczne dla całej rodziny. W niedzielę (06.06) głównymi punktami programu było Holi Święto Kolorów, a na boiskach piaszczystych rozgrywki w ramach III Turnieju Piłki Siatkowej - Plażowej "BOSiR Arena Cup". Dodatkowo wszyscy obecni mogli skorzystać z konsultacji prowadzonych z trenerem personalnym, który również poprowadził sportowy rozruch dla najmłodszych i nie tylko. Oprócz atrakcji na wszystkich uczestników Festiwalu czekały animacje, zajęcia plastyczne, dmuchany plac zabaw, wata cukrowa, popcorn i foodtrack.

Na zdjęciu widoczni są uczestnicy Festiwalu Rodzinnego ćwiczący pod okiem trenera personalnego. Na zdjęciu widoczni są uczestnicy Holi Święta Kolorów podczas wyrzutu kolorowych proszków holi. Na zdjęciu widoczne są dzieci bawiące się wśród dmuchanych baniek dymnych.

Na zdjęciu widoczne są dzieci układające puzzle na stanowisku z animacjami.  Na zdjęciu widoczni są uczestnicy Holi Święta Kolorów w strefie wyrzutów oraz uczestnicy Festiwalu Rodzinnego.