Busko-Zdrój - Błoniec
lp. |
Przystanek |
D |
D |
---|---|---|---|
1 |
BUSKO ZDRÓJ ul. Boh.Warszawy(szpital)/01 |
08:10 |
14:20 |
2 |
BUSKO ZDRÓJ ul.Kopernika(UMiG)/01 |
08:13 |
14:23 |
3 |
BUSKO ZDRÓJ CENTRUM / ul.Poprzeczna/01 |
08:15 |
14:25 |
4 |
BUSKO ZDRÓJ ul.Partyzantów/02 |
08:17 |
14:27 |
5 |
BRONINA / 73 (skrz. Owczary) / 02 |
08:19 |
14:29 |
6 |
BRONINA / 73 (skrz. Widuchowa) / 04 |
08:22 |
14:32 |
7 |
PĘCZELICE / 73 (skrz. Żerniki) / 02 |
08:24 |
14:34 |
8 |
ŻERNIKI GÓRNE / 0050 (centrum ) /02 |
08:27 |
14:37 |
9 |
NOWA WIEŚ / 0048 (centrum ) / 01 |
08:30 |
14:40 |
POWRÓT
lp. |
Przystanek |
D |
D |
---|---|---|---|
1 |
NOWA WIEŚ / 0048 (centrum ) / 01 |
08:30 |
15:00 |
2 |
ŻERNIKI GÓRNE / 0050 (centrum ) /01 |
08:33 |
14:57 |
3 |
PĘCZELICE / 73 (skrz. Żerniki) / 01 |
08:35 |
14:53 |
4 |
BRONINA / 73 (skrz. Widuchowa) / 03 |
08:38 |
14:50 |
5 |
BRONINA / 73 (skrz. Owczary) / 01 |
08:40 |
14:48 |
6 |
BUSKO ZDRÓJ ul.Partyzantów/01 |
08:43 |
14:45 |
7 |
BUSKO ZDRÓJ /ul.Kościuszki/02 |
08:47 |
14:43 |
8 |
BUSKO ZDRÓJ ul. Boh.Warszawy(os.Piłs.)/02 |
08:50 |
14:40 |
Oznaczenia:
D – Kursuje od poniedziałku do piątku
- Szczegóły
- Norbert Garecki