Lp |
Przystanek |
D |
D |
D |
1 |
BUSKO-ZDRÓJ /ul. Boh. Warszawy (szpital)/01 |
7:00 |
10:30 |
14:50 |
2 |
BUSKO-ZDRÓJ /ul. Kopernika (UMIG)/01 |
< |
10:33 |
14:53 |
3 |
BUSKO-ZDRÓJ CENTRUM ul. Poprzeczna/01 |
7:02 |
10:35 |
14:55 |
4 |
BUSKO-ZDRÓJ /ul. Grotta (os.Sikorskiego)/02 |
7:05 |
10:38 |
14:58 |
5 |
OWCZARY /0086/ 01 |
7:08 |
10:41 |
15:01 |
6 |
OWCZARY /b.nr.(rondo)03 |
7:09 |
10:43 |
15:03 |
POWRÓT
Lp |
Przystanek |
D |
D |
D |
1 |
OWCZARY /b.nr.(rondo)03 |
7:10 |
10:45 |
15:05 |
2 |
OWCZARY /0086/02 |
7:12 |
10:47 |
15:07 |
3 |
BUSKO-ZDRÓJ /ul. Grotta (os.Sikorskiego)01 |
7:15 |
10:50 |
15:10 |
4 |
BUSKO-ZDRÓJ /ul. Kościuszki/02 |
7:17 |
10:52 |
15:12 |
5 |
BUSKO-ZDRÓJ CENTRUM ul. Poprzeczna/01 |
< |
< |
15:14 |
6 |
BUSKO-ZDRÓJ /ul. Kopernika (UMIG)/02 |
7:20 |
10:55 |
< |
7 |
BUSKO-ZDRÓJ /ul. Boh. Warszawy (szpital)/01 |
7:23 |
10:58 |
15:16 |
Oznaczenia:
D – Kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
< - autobus jedzie inną trasą