Logo Gminy Busko-Zdrój

MEDICAL, SPA & WELLNESS

Zdjęcie Pani na stole do masażu z kamieniami wulkanicznymi
Zdjęcie Pani w saunie
Pani na stole do masażu
Para kąpiąca się w basenie
previous arrow
next arrow
PlayPause

MEDICAL, SPA & WELLNESS

Szanowni Goście!

 

W Busku-Zdroju, naszej unikalnej miejscowości, która tętni spokojnym, miłym sercu rytmem, witamy zarówno tych, którzy przyjechali tu dla kuracji jak i takich, którzy choć przez chwilę zechcą u nas celebrować swój wolny czas.

Dla tych pierwszych mamy zdrowie płynące z wód siarczkowych i jodkowo-bromkowych, uznanych za nieocenione wspomaganie w leczeniu chorób pourazowych, reumatycznych, neurologicznych i dermatologicznych. Dla drugich - bogatą ofertę zabiegów relaksacyjnych oraz wellnes, wynikających z holistycznej potrzeby regeneracji ducha i ciała - wspierających kondycję, urodę i witalność,.

Oferując cudowne właściwości naszych wód leczniczych, opakowane w wyszukane produkty i usługi dla zdrowia i urody zapraszamy do Buska-Zdroju po zastrzyk energii!

Wiemy, jak bardzo jesteście zapracowani. Wiemy ile wart jest dla Was czas! Wiemy, jak go z korzyścią dla Was zagospodarować!

 

STREFA MEDICAL, SPA & WELLNESS STREFA MEDICAL, SPA & WELLNESS STREFA MEDICAL, SPA & WELLNESS STREFA MEDICAL, SPA & WELLNESS