Zapraszamy do uzdrowiska Busko-Zdrój. Noclegi, restauracje, aktywny wypoczynek, sanatoria, Uzdrowisko na 4 pory roku, Nocleg, w busku, sanatoria, noclegi, kwatery, pensjonaty, hotele, firmy, buskowianka, pokoje, handel, usługi, woda, mineralna, gazowana, niegazowana, kwatery, zabiegi, borowina, reumatyzm, krio, marconi, źródlana, wiadomośći, konkursy, imprezy, firmy, biznes, zdrowie, odnowa, biologiczna, busko, zdroj, zdrój, Busko, uzdrowisko, sanatorium, Busko-Zdrój, pokoje gościnne w Busku-Zdroju, masaż, fizykoterapia, kuracja, wypoczynek, aktualnosci, aktualności, wiadomości, wiadomosci, Ponidzie

LEGENDA

grzyby

runo leśne

zwierzeta

przyjazd ze zwierzętami

jadalnia

wyżywienie

konie

jazda konna

koscioly

zabytki sakralne

namiot

rozbicie namiotu

narty

wyciąg narciarski

nocleg

nocleg

ogniska

ognisko, grill

parking

parking

plywanie

kąpielisko

prysznic

łazienka

rower

wypożyczanie rowerów

ryby

wędkowanie

sady

sad owocowy

sport

rekreacja

wycieczki_piesze

wędrówki piesze

zabytki

zabytki

inwalida

dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych

×

XV Festiwal Zdrowia w Busku-Zdroju im. Zbigniewa Kociuby

Serdecznie zapraszamy na XV Festiwal Zdrowia w Busku-Zdroju im. Zbigniewa Kociuby, który odbędzie się w piątek 29 września br. w godz. 10:00 - 18:00 w Sanatorium Marconi w Busku-Zdroju.

PLAKAT2017

W ramach Festiwalu w godz. 10:00 - 12:30 zorganizujemy konferencję i warsztaty, które skierowane będą do dzieci i młodzieży szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, a tematem przewodnim będzie DEPRESJA. W tym czasie odbędzie się również zlot Szkół Promujących Zdrowie.

Na popołudniowy otwarty panel w godz. 15:00 - 18:00 pn. "Zdrowie psychiczne społeczeństwa - wyzwania i zagrożenia XXI wieku" zapraszamy pielęgniarki szkolne i środowiskowe, nauczycieli, rodziców, seniorów i kuracjuszy.

Na część wystawienniczo-pokazową zapraszamy w godzinach 10:00 - 18:00 przed Sanatorium Marconi przy głównym wejściu. Na stoiskach zaproponujemy m. in. pomiary ciśnienia, glukozy we krwi, zdrową żywność, konkursy, porady, promocję walorów uzdrowiskowych, walorów naszego województwa, a także po raz pierwszy zaprezentuje się mobilny punkt konsultacyjny, popularyzujący wiedzę o prawach pacjenta. Zorganizujemy również pokaz pierwszej pomocy przedme-dycznej i spacer z kijkami z instruktorem.

Zapraszamy do zapoznania się z programem XV Festiwalu Zdrowia w Busku-Zdroju im. Zbigniewa Kociuby, który jest zamieszczony poniżej (kliknij aby powiększyć) oraz zapraszamy serdecznie wszystkich do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

© Copyright 2011 Urząd Miasta i Gminy w Busku-Zdroju Projekt i realizacja Crafton    |    Korekta: Norbert Garecki

...dla rozwoju Województwa Świętokrzyskiego...

Projekt: "Kampania promocyjna Miasta i Gminy Busko-Zdrój oraz utworzenie centrum informacji
turystycznej" współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013