Zapraszamy do uzdrowiska Busko-Zdrój. Noclegi, restauracje, aktywny wypoczynek, sanatoria, Uzdrowisko na 4 pory roku, Nocleg, w busku, sanatoria, noclegi, kwatery, pensjonaty, hotele, firmy, buskowianka, pokoje, handel, usługi, woda, mineralna, gazowana, niegazowana, kwatery, zabiegi, borowina, reumatyzm, krio, marconi, źródlana, wiadomośći, konkursy, imprezy, firmy, biznes, zdrowie, odnowa, biologiczna, busko, zdroj, zdrój, Busko, uzdrowisko, sanatorium, Busko-Zdrój, pokoje gościnne w Busku-Zdroju, masaż, fizykoterapia, kuracja, wypoczynek, aktualnosci, aktualności, wiadomości, wiadomosci, Ponidzie

LEGENDA

grzyby

runo leśne

zwierzeta

przyjazd ze zwierzętami

jadalnia

wyżywienie

konie

jazda konna

koscioly

zabytki sakralne

namiot

rozbicie namiotu

narty

wyciąg narciarski

nocleg

nocleg

ogniska

ognisko, grill

parking

parking

plywanie

kąpielisko

prysznic

łazienka

rower

wypożyczanie rowerów

ryby

wędkowanie

sady

sad owocowy

sport

rekreacja

wycieczki_piesze

wędrówki piesze

zabytki

zabytki

inwalida

dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych

×

15 lipca w parafii Bożego Ciała w Busku-Zdroju, zainaugurowane zostały obchody Święta Transportowca. Organizatorem wydarzenia był Zarząd Powiatowego Zrzeszenia Transportu i Usług z prezesem Wiesławem Kotem na czele.

Święto kierowców

W uroczystościach uczestniczyli przedstawiciele Świętokrzyskiego Zrzeszenia Transportu i Usług, goście z Częstochowy, zawodowi kierowcy, właściciele prywatnych pojazdów, poczty sztandarowe, przedstawiciele buskich władz i mieszkańcy gminy.

Mszę świętą koncelebrował ks. biskup Andrzej Kaleta, który wraz z wiernymi modlił się o Bożą opiekę w intencji kierowców. Po mszy tradycyjnie odbyło się uroczyste poświęcenie pojazdów.

Święto kierowcówŚwięto kierowców

W dalszej części uroczystości rozmawiano o sprawach związanych z branżą transportową. Wiesław Kot podziękował wszystkim za uczestnictwo w uroczystościach, a burmistrz Waldemar Sikora w imieniu własnym i Jerzego Kolarza starosty buskiego, życzył kierowcom bezpieczeństwa na drodze, satysfakcji z pracy i podziękował za promocję miasta oraz cenne inicjatywy. Do życzeń dołączył radny Rady Miejskiej w Busku-Zdroju Robert Burchan. Gratulacje złożyli również zaprzyjaźnieni transportowcy z Częstochowy i regionu świętokrzyskiego.

Święto kierowców Święto kierowców Święto kierowców Święto kierowców
Święto kierowców Święto kierowców Święto kierowców Święto kierowców
Święto kierowców Święto kierowców   

Opr. EHR

© Copyright 2011 Urząd Miasta i Gminy w Busku-Zdroju Projekt i realizacja Crafton    |    Korekta: Norbert Garecki

...dla rozwoju Województwa Świętokrzyskiego...

Projekt: "Kampania promocyjna Miasta i Gminy Busko-Zdrój oraz utworzenie centrum informacji
turystycznej" współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013