Zapraszamy do uzdrowiska Busko-Zdrój. Noclegi, restauracje, aktywny wypoczynek, sanatoria, Uzdrowisko na 4 pory roku, Nocleg, w busku, sanatoria, noclegi, kwatery, pensjonaty, hotele, firmy, buskowianka, pokoje, handel, usługi, woda, mineralna, gazowana, niegazowana, kwatery, zabiegi, borowina, reumatyzm, krio, marconi, źródlana, wiadomośći, konkursy, imprezy, firmy, biznes, zdrowie, odnowa, biologiczna, busko, zdroj, zdrój, Busko, uzdrowisko, sanatorium, Busko-Zdrój, pokoje gościnne w Busku-Zdroju, masaż, fizykoterapia, kuracja, wypoczynek, aktualnosci, aktualności, wiadomości, wiadomosci, Ponidzie

LEGENDA

grzyby

runo leśne

zwierzeta

przyjazd ze zwierzętami

jadalnia

wyżywienie

konie

jazda konna

koscioly

zabytki sakralne

namiot

rozbicie namiotu

narty

wyciąg narciarski

nocleg

nocleg

ogniska

ognisko, grill

parking

parking

plywanie

kąpielisko

prysznic

łazienka

rower

wypożyczanie rowerów

ryby

wędkowanie

sady

sad owocowy

sport

rekreacja

wycieczki_piesze

wędrówki piesze

zabytki

zabytki

inwalida

dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych

×

муніципалітет спа

BIP

Wizyta wschodnich sąsiadów

Na zaproszenie burmistrza miasta i gminy Busko-Zdrój, w ramach Dni Buska, przyjechał do naszego kurortu Zespół Fantazja z Białorusi.

Wizyta wschodnich sąsiadówWizyta wschodnich sąsiadów

Zespół uświetnił swoimi koncertami uroczystości z okazji 730-lecia lokacji miasta, w muszli w parku zdrojowym i w kościele św. Brata Alberta. Słuchacze mogli podziwiać piękny głos wokalistki Eleny Babuk. W jej wykonaniu usłyszeliśmy Ave Maria oraz piosenki w języku polskim.

Uczniowie szkoły muzycznej w Grodnie wzięli udział w warsztatach, które poprowadziła dr Anna Rutkowska nauczyciel gry na perkusji w buskiej szkole muzycznej razem z nauczycielem z grodzieńskiej szkoły muzycznej Władimirem Kukałowiczem. Wspólne muzykowanie było okazją do wymiany doświadczeń na polu dydaktyki i porównania metod pracy z młodzieżą.

Opiekunowie grupy wzięli udział w panelu dyskusyjnym podczas którego przedstawiciele miast partnerskich Buska-Zdroju podsumowali cykl spotkań i warsztatów organizowanych w ramach wymiany muzycznej International Music Exchange.

Podczas kilkudniowego pobytu uczniowie mieli okazję zwiedzić Pałac Biskupów Krakowskich w Kielcach, Klasztor Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej – Sanktuarium Relikwii Drzewa Krzyża Świętego, Bazylikę Kolegiacką Najświętszej Marii Panny w Wiślicy i wiele zabytkowych miejsc naszej gminy.

© Copyright 2011 Urząd Miasta i Gminy w Busku-Zdroju Projekt i realizacja Crafton    |    Korekta: Norbert Garecki

...dla rozwoju Województwa Świętokrzyskiego...

Projekt: "Kampania promocyjna Miasta i Gminy Busko-Zdrój oraz utworzenie centrum informacji
turystycznej" współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013