Logo Gminy Busko-Zdrój

AKTUALNOŚCI

Tężnia solankowa o poranku
Zdjęcie Tężni nocą
Aleja Mickiewicza, zdjęcie nocą
previous arrow
next arrow
PlayPause

Pierwsze spotkanie informacyjno-szkoleniowe dla przedstawicieli organizacji i przedsiębiorstw z regionu świętokrzyskiego zainteresowanych udziałem w tegorocznej edycji Świętokrzyskiej Nagrody Jakości odbędzie się w dniu 19 kwietnia br. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego przy al. IX Wieków Kielc 3 (budynek C2, sala 102, w godz.10:00 - 14:00).

Spotkanie będzie dotyczyło przede wszystkim wypełniania ankiet-samoocen składanych w ramach konkursu. W trakcie szkolenia zostaną szczegółowo omówione zasady wypełniania formularzy obowiązujących w konkursie oraz zostaną przedstawione szczegółowe wskazówki w tym zakresie, z uwzględnieniem specyfiki poszczególnych kategorii organizacji oraz w oparciu o konkretne przykłady i dotychczasowe doświadczenia wyniesione z poprzednich edycji konkursu. Szkolenie jest bezpłatne.

Ze względów organizacyjnych, uczestnictwo w szkoleniu należy potwierdzić najpóźniej do dnia 18 kwietnia br. na numer telefonu: 41 365 81 82 lub drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.