Logo Gminy Busko-Zdrój

AKTUALNOŚCI

Tężnia solankowa o poranku
Zdjęcie Tężni nocą
Aleja Mickiewicza, zdjęcie nocą
previous arrow
next arrow
PlayPause

Dyrektorzy szkół i przedszkoli wraz z burmistrzem Waldemarem Sikorą i sekretarz Dorotą Sroką

Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój Waldemar Sikora powierzył dziś obowiązki dyrektorom szkół i przedszkoli na kolejną pięcioletnią kadencję, którzy zostali wybrani w ramach konkursu ogłoszonego w dniu 27 stycznia 2024 r.

Obowiązki stanowiska dyrektora zostały powierzone na okres od dnia 1 września 2024 r. do dnia 31 sierpnia 2029 r. następującym kandydatom: pani Barbarze Szostak w Publicznym Przedszkolu Nr 3 w Busku-Zdroju, pani Katarzynie Siemińskiej – Woźniak w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 1 im. Stanisława Staszica w Busku-Zdroju, panu Dariuszowi Kumor w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Busku-Zdroju, panu Markowi Madetko w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 3 im. Płk. Aleksandra Krzyżanowskiego „Wilka" w Busku-Zdroju, pani Beacie Durnaś w Publicznej Szkole  Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Siesławicach oraz panu Grzegorzowi Załęckiemu w Zespole Placówek Oświatowych w Szańcu.

Gratulujemy wszystkim nowo powołanym dyrektorom i życzymy wielu sukcesów w pełnieniu tej odpowiedzialnej funkcji. Dziękujemy za Państwa poświęcenie i zaangażowanie w rozwijanie edukacji lokalnej społeczności.