Logo Gminy Busko-Zdrój

AKTUALNOŚCI

Tężnia solankowa o poranku
Zdjęcie Tężni nocą
Aleja Mickiewicza, zdjęcie nocą
previous arrow
next arrow
PlayPause

zawody crossowe w Szańcu - motocyklista zjeżdżający ze zbocza

Mnóstwo sportowych emocji dostarczyła nam niedzielna impreza, która odbyła się w Szańcu. Trudne warunki atmosferyczne spowodowały, że trasa nie była łatwa. Widok śmiałych ponad 200 zawodników z całej Polski pokonujących pełne błota odcinki był naprawdę oszałamiający. Ich umiejętności, siła woli i determinacja zasługują na ogromny szacunek. 

Na trasie czuć było adrenalinę i pasję do sportu - każdy z uczestników dał z siebie absolutnie wszystko, by osiągnąć jak najlepszy rezultat.

Nie można zapomnieć o fantastycznej atmosferze, która towarzyszyła wydarzeniu. Kibicowanie zawodnikom, wspólna radość z ich sukcesów i wsparcie w trudniejszych chwilach - to wszystko sprawiło, że cały weekend przepełniony był dobrą zabawą.

Enduro Rodeo Cross Country w Szańcu był niezapomnianym wydarzeniem dla wszystkich miłośników sportów off-roadowych. Błoto, trudne podjazdy i mnóstwo dobrej zabawy - to wszystko sprawiło, że emocje sięgły zenitu. Już nie możemy się doczekać kolejnych zawodów i cieszymy się, że takie wydarzenia mają miejsce w naszej gminie!