Logo Gminy Busko-Zdrój

BAZA WYDARZEŃ

Tańczące Panie na scenie w BSCK
Orkiestra symfoniczna na występach w BSCK
Wywiad z telewizją na tle sanatorium Marconi
Orkiestra symfoniczna grająca w kościele
Zdjęcie wystawy zdjęć BSCK
Występy ludowe w BSCK
previous arrow
next arrow
PlayPause

W ramach cyklu "Podwieczorek z Gwiazdą" 11 grudnia o g. 18:00 na scenie Buskiego Samorządowego Centrum Kultury zobaczymy i usłyszymy jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek - Hannę Śleszyńską.

HANNA ŚLESZYŃSKA to artystka uniwersalna - aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna. Jest obdarzona wielką siłą głosu i wspaniałym aktorskim talentem. Swobodnie czuje się zarówno w rolach dramatycznych, komediowych jak i musicalowych. Jej aktorska specjalność to przede wszystkim spektakle muzyczno-kabaretowe.

plakat promujący spotkanie z aktorką Hanną Śleszyńską

Przez długie lata była gwiazdą "Kabaretu Olgi Lipińskiej" i filarem "Gali Piosenki Biesiadnej" Zbigniewa Górnego. Wraz z Piotrem Gąsowskim, Robertem Rozmusem i Wojciechem Kaletą tworzy formację kabaretowo-estradową "Tercet czyli Kwartet".

Zagrała w wielu filmach fabularnych i serialach telewizyjnych. Z tych ostatnich największą popularność przyniosły jej role: gosposi Jadzi w "Rodzinie zastępczej", siostry Eugenii Basen w "Daleko od noszy" i pani Irenki w "O mnie się nie martw".

Systematycznie występuje w kilku warszawskich teatrach i jeździ po Polsce z recitalami wokalnymi.

O tym wszystkim opowiada w rozmowie z red. Leszkiem Bonarem przeplatając to najpopularniejszymi piosenkami ze swojego repertuaru.

Serdecznie zapraszamy!

Bilety do nabycia w kasie BSCK lub 👉 https://biletyna.pl/inne/Hanna-Sleszynska/Busko-Zdroj