Logo Gminy Busko-Zdrój

BAZA WYDARZEŃ

Tańczące Panie na scenie w BSCK
Orkiestra symfoniczna na występach w BSCK
Wywiad z telewizją na tle sanatorium Marconi
Orkiestra symfoniczna grająca w kościele
Zdjęcie wystawy zdjęć BSCK
Występy ludowe w BSCK
previous arrow
next arrow
PlayPause

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Busku-Zdroju zaprasza na wyjątkowe spotkanie autorskie z niezwykłą akatorką, Marią Pakulnis, połączone z promocją jej najnowszej książki pt. 'Moja Nitka'. To wydarzenie odbędzie się 8 maja o godzinie 17:00. Maria Pakulnis to nie tylko uzdolniona aktorka, ale również wyjątkowa osobowość literackiego świata. Jej pióro przemyca nie tylko historie, ale i emocje, ukazując nam jej świat w nowym świetle.

Plakat promujący spotkanie z aktorką Marią Pakulnis

"Moja Nitka", najnowsza powieść Marii Pakulnis, to niezwykłe połączenie wnikliwej obserwacji rzeczywistości z głębokim wglądem w ludzką psychikę. Ta opowieść jest jak nitka, która prowadzi czytelnika przez labirynt ludzkich losów, pozwalając odkryć tajemnice, które skrywają się za pozorną zwykłością codzienności.

Spotkanie autorskie będzie niepowtarzalną okazją do osobistego spotkania z Marią Pakulnis, wymiany poglądów na temat literatury. Podczas spotkania będzie można zakupić książkę oraz uzyskać autograf.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników literatury na to wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się w buskiej bibliotece

Do zobaczenia!