Logo Gminy Busko-Zdrój

MEDICAL, SPA & WELLNESS

Zdjęcie Pani na stole do masażu z kamieniami wulkanicznymi
Zdjęcie Pani w saunie
Pani na stole do masażu
Para kąpiąca się w basenie
previous arrow
next arrow
PlayPause

Ośrodek Leczniczo-Rehabilitacyjny „Natura”

 

 

ul. Chopina 9,
28-100 Busko-Zdrój,
Tel. 413787056
Kom. 512 553 999
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.natura.med.pl

 

 

Ośrodek Natura zlokalizowany jest w cichej i spokojnej części Buska-Zdroju, 80 m od parku zdrojowego. Na gości czekają  tu nowocześnie wyposażone pokoje z łazienkami, TV i bezpłatnym Wi-Fi oraz ogólnodostępna kuchnia. Ośrodek jest kameralny, jednorazowo na miejscu przebywają nie więcej niż 24 osoby,  dzięki czemu obsługa jest w stanie zapewnić maksimum uwagi każdemu pacjentowi . Natura to rodzinna firma, której właścicielami są lekarze dr Jadwiga i Jerzy Stodolny osobiście prowadzący leczenie.

Ośrodek oferuje szeroki zakres usług, począwszy od pojedynczych specjalistycznych konsultacji, przez wykonywane w trybie ambulatoryjnym zabiegi, a skończywszy na turnusach leczniczych. Dla każdego pacjenta opracowany jest indywidualny plan leczenia, oparty na szczegółowej diagnozie.

W ośrodku Natura świadczone są usługi z zakresu rehabilitacji, fizykoterapii, podologii oraz medycyny estetycznej i regeneracyjnej. Pracujący tu specjaliści mają duże doświadczenie w diagnostyce i leczeniu chorób oraz urazów narządu ruchu. Łączenie zabiegów z zakresu dermatologii i medycyny przeciwstarzeniowej z leczeniem i rehabilitacją kręgosłupa, pozwala przeprowadzić kompleksową terapię. Ponadto u każdego pacjenta przeprowadzane jest badanie ortopodologiczne, czyli badanie stóp.

Ośrodek specjalizuje się w leczeniu pacjentów z zespołem bolesnego barku, po operacjach dysków, po urazach stawów oraz po endoprotezoplastyce stawów. Szczególną specjalnością jest rehabilitacja zaburzeń równowagi napięć mięśniowych jako głównej przyczyny rozwoju zmian zwyrodnieniowych i zespołów bólowych kręgosłupa oraz rehabilitacja pacjentów z hipermobilnością (nadruchomością stawów).

Warto podkreślić, że zabiegi są wykonywane w jednym bloku czasowym, bez zbędnych przerw, dzięki czemu pacjenci mają czas na spacery, wycieczki czy inne przyjemności, bądź też pracę wykonywaną zdalnie.

Ośrodek Leczniczo-Rehabilitacyjny „Natura” Ośrodek Leczniczo-Rehabilitacyjny „Natura” Ośrodek Leczniczo-Rehabilitacyjny „Natura”