Logo Gminy Busko-Zdrój

MEDICAL, SPA & WELLNESS

Zdjęcie Pani na stole do masażu z kamieniami wulkanicznymi
Zdjęcie Pani w saunie
Pani na stole do masażu
Para kąpiąca się w basenie
previous arrow
next arrow
PlayPause

 Pensjonat „Sanato”

ul. 1 Maja 29,
28-100 Busko-Zdrój,
Tel. 413781948
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sanato.com.pl

 

 

 

Pensjonat Sanato oferuje 42 miejsca noclegowe w przytulnych pokojach jedno i dwu osobowych oraz w pokojach LUX. Wszystkie pokoje wyposażone są w minibary, suszarkę do włosów, zestaw do parzenia kawy i herbaty, radio i TV LED oraz ręczniki codziennego użytku. Część pokoi posiada balkony z widokiem na park zdrojowy lub ogród. Oprócz tego Pensjonat Sanato dysponuje dużym bezpłatnym parkingiem, biblioteką, własnym ogrodem z oczkami wodnymi i placem zabaw dla dzieci (latem można tam obserwować papugi w specjalnej wolierze), restauracją, kawiarnią oraz zakładem fryzjerskim. Pensjonat jest otwarty na gości z czworonogami.

W Pensjonacie Sanato można skorzystać z wielu form pobytów, jednym z bardzo popularnych są pobyty uzdrowiskowe ze specjalnie skomponowanym programem zabiegów. Podstawowym oraz najważniejszym zabiegiem z jakiego można skorzystać będąc w Sanato są słynne na całym świecie surowce naturalne - termalna solanka siarczkowa.

W pobytach leczniczych stosowane są przede wszystkim: surowce naturalne tj. solanka siarczkowa oraz borowinowa. Ponadto: kinezyterapia indywidualna i ogólnokondycyjna; fizykoterapia czyli światłolecznictwo, laseroterapia, elektroterapia, pole magnetyczne, ultradźwięki; poza tym masaże klasyczne, wibracyjne, mechaniczne i podwodne; masaże SPA - kamieniami, stemplami ziołowymi, miodem, czekoladą, bańką chińską; krioterapia miejscowa czy nordic walking.

W Pensjonacie Sanato leczone są następujące schorzenia: reumatyzm, zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa, choroby zwyrodnieniowe kręgosłupa i pozostałych stawów, stany pourazowe kości, stawów, tkanek miękkich, osteoporoza i łuszczyca.

Warto podkreślić, że Pensjonat Sanato to nie tylko pobyty lecznicze, ale również wypoczynek. Ze względu na małą liczbę miejsc noclegowych jest bowiem przytulnym oraz wyciszającym miejscem. Goście w sezonie letnim mogą odpoczywać na świeżym powietrzu czytając książki wypożyczone z tutejszej biblioteki a Kawiarnia Sanato na przełomie czerwca i lipca uczestniczy w corocznym Międzynarodowym Festiwalu Muzycznym im. Krystyny Jamroz organizując spotkania z artystami zwane ”kawiarenkami festiwalowymi”.

 

Pensjonat „Sanato” Pensjonat „Sanato” Pensjonat „Sanato”    

 Pensjonat „Sanato” Pensjonat „Sanato” Pensjonat „Sanato”