Logo Gminy Busko-Zdrój

UZDROWISKO

Główne wejście do Budynku Sanatorium Marconi
Rozlewisko wody na łące
Akweny wodne w Radzanowie z lotu ptaka
Główna Aleja Parkowa pełna kwiatów
previous arrow
next arrow
PlayPause
Sanatorium „Zbyszko” ul. Parkowa 2
28-100 Busko – Zdrój
tel. 413782566, 413501526 wew. 100 lub 305
kom. 608429322, 604606062
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sanatoriumzbyszko.pl

Sanatorium Zbyszko jest przystosowanym dla osób niepełnosprawnych obiektem, który składa się z dwóch pensjonatów: „Willi Zbyszko” oraz „Willi Ormuzd” połączonych ze sobą łącznikiem. Kompleks położony jest naprzeciwko Parku Zdrojowego w centralnej części miasteczka uzdrowiskowego. W obiekcie leczone są choroby narządu ruchu oraz choroby układu krążenia.

Na terenie ośrodka znajduje się nowoczesny zakład przyrodoleczniczy, w którym wykonywane są zabiegi lecznicze i rehabilitacyjne. Są to m.in. Kąpiele siarczkowe, kąpiele i okłady borowinowe, fala uderzeniowa, Salus Talent PRO - głęboka stymulacja elektromagnetyczna w schorzeniach narządu ruchu, Salus Talent PRO URO – głęboka stymulacja elektromagnetyczna w schorzeniach uroginekologicznych czy AQUATIZER – najnowsze japońskie urządzenie do hydromasażu "na sucho" zapewniające znakomite efekty w rehabilitacji i odnowie biologicznej. Znajduje się tu także profesjonalne studio masażu, w którym wykonuje się m.in.: masaż leczniczy, masaż tkanek głębokich, masaż bańką chińską, masaż tajski stóp oraz wiele innych.

Sanatorium Zbyszko oprócz noclegów, leczenia i rehabilitacji oferuje swoim gościom smaczne i tanie całodzienne wyżywienie, serwowane w przytulnej stołówce, wyspecjalizowanej w kuchni polskiej z możliwością wyboru posiłków dietetycznych oraz dań dla cukrzyków.

Osobom chcącym skorzystać z pełnopłatnego leczenia sanatoryjnego, „Zbyszko” proponuje pobyt leczniczy, w skład którego wchodzą: nocleg w komfortowo wyposażonych pokojach 1 lub 2 osobowych, trzy posiłki dziennie serwowane do stołu, pięć zabiegów leczniczych dziennie, opiekę lekarską oraz całodobową opiekę pielęgniarską.

 Sanatorium „Zbyszko” Sanatorium „Zbyszko” Sanatorium „Zbyszko”

Sanatorium „Zbyszko” Sanatorium „Zbyszko” Sanatorium „Zbyszko”